Aklım karisti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Aklım karisti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,580 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aklım karisti
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama 7.aya 27. Haftada girilmiyormu
Giriliyor ama tam aylık olmuyorsun en basitinden şöyle diyim yaş gibi düşün mesela 7. Ayından gün almak aslında 6 aylık sındır ama 7. Ayından gün alıyor derler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yada şöyle anlatayım mesela 27 haftalık bir gebe 6 ay 9 günlük hamiledir toplam olarak aynı bahsettiğim gibi 7. Ayından gün alıyorsun belki bu anlamını daha kolaylaştırır bir ara bende çok anlamıyordum 😂😂 hesap. Yapa yapa öğrendim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Giriliyor ama tam aylık olmuyorsun en basitinden şöyle diyim yaş gibi düşün mesela 7. Ayından gün almak aslında 6 aylık sındır ama 7. Ayından gün alıyor derler

Yada şöyle anlatayım mesela 27 haftalık bir gebe 6 ay 9 günlük hamiledir toplam olarak aynı bahsettiğim gibi 7. Ayından gün alıyorsun belki bu anlamını daha kolaylaştırır bir ara bende çok anlamıyordum 😂😂 hesap. Yapa yapa öğrendim
6 ay bitince 6 aylık ama 7.aydan gün alınır neyse bu uygulama farklı bende çizelgelere göre hangi haftalar arası kaç ay diye bakıyordumda 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
6 ay bitince 6 aylık ama 7.aydan gün alınır neyse bu uygulama farklı bende çizelgelere göre hangi haftalar arası kaç ay diye bakıyordumda 😅
Hahaha aman boşver kuzum ya 😂😂 ben anlatırken bile kafam karışıyor ilginç bir şey bu gebelik bende bana aylık olarak sorana böyle uzun uzun anlatamk yerine haftalık olarak söylüyorum kendin hesaola deyip için işinden cikiyorum 😂😂

€cem

Kayıtlı Üye
rank
kaç aylık hamilesiniz hesaplayın :)))

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay
:CüvCüv:
xenforo-smilies-kk02.png
Saol canım

Ece merhaba bende 22+ 3 senin nasıl geçiyor gebeligin
Valla ilk oglumda çok kusmam vardı hiç rahat değildim ama bunda şükür çok rahatım tek iki şeyden tiksindim zaten onlarida yemiyorum ama gayet şükür iyi geçiyor canım Bi doğumdan korkuyorum işte sezeryan olduğum için yoksa şükür Bi sıkıntım yok senin nasıl geçiyor bulantı felan oldumu yada dha devam ediyormu

Tüm sayfalar yüklendi.