Aklım karisti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Aklım karisti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,580 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aklım karisti
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar iyi akşamlar bisey sormak istiyorum 22+3 günlük hamileyim ineternetten bakınca 6 ay yaziyo başka sayfada 5 ay yazıyor aklım karıştı 5 aylık mı oluyor yoksa 6 aylık mı...
Cnm 5.ay bitti şuan 6.aydan gün alıyorsun.. yani şuan 5 ayi geçtin..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 27.haftaya girdim ama uygulamada 7.ay yazıyo bende bu hesabı anlayamıyorum 6 aylikmiyim yedi aylikmi:))) cozemedim
27 haftalık gebelik tam 6 ay 9 günlük oluyor kuxum mesela ben şuan 6 ay 11 günlük gebeyim 7. Aydan gün alıyorum sende öylesin 6. Ayın bitti 7. Ayını dolduruyorsun

€cem

Kayıtlı Üye
rank
5 ayi doldurdugun icin 6 ay yazıyo canim bende 30+3 um 8 aylık yazıyor halbuki 7 aylık hamileyim 7. Ayi doldurdu 8. Ayina girdi demek istiyor uygulama
Anladım canım saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 27.haftaya girdim ama uygulamada 7.ay yazıyo bende bu hesabı anlayamıyorum 6 aylikmiyim yedi aylikmi:))) cozemedim
Benimde ondan aklım karışıyor işte 😄

Canım benim bildiğim kadarıyla şu an tam 5 aylık oldun ve 6 aya başladın. Ben de 21+3 ve aynı şekilde uygulamada 6 ay die gösteriyor. Biri sorunca altıncı ayıma başladım diyorum.
Bende beş buçuk aylık diyorum benim bildiğim 22 23 haftalık 5 buçuk ay oluyor 24 6 aylık olur ama uygulamada bakınca aklım. Karisti

Canım benim bildiğim kadarıyla şu an tam 5 aylık oldun ve 6 aya başladın. Ben de 21+3 ve aynı şekilde uygulamada 6 ay die gösteriyor. Biri sorunca altıncı ayıma başladım diyorum.
Bende beş buçuk aylık diyorum benim bildiğim 22 23 haftalık 5 buçuk ay oluyor 24 6 aylık olur ama uygulamada bakınca aklım. Karisti
27 haftalık gebelik tam 6 ay 9 günlük oluyor kuxum mesela ben şuan 6 ay 11 günlük gebeyim 7. Aydan gün alıyorum sende öylesin 6. Ayın bitti 7. Ayını dolduruyorsun
Anladım canım saol

Cnm 5.ay bitti şuan 6.aydan gün alıyorsun.. yani şuan 5 ayi geçtin..
Saol canım.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar iyi akşamlar bisey sormak istiyorum 22+3 günlük hamileyim ineternetten bakınca 6 ay yaziyo başka sayfada 5 ay yazıyor aklım karıştı 5 aylık mı oluyor yoksa 6 aylık mı...
kaç aylık hamilesiniz hesaplayın :)))

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay
:CüvCüv: