Aklima bisey takildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Aklima bisey takildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklima bisey takildi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canınız çekmesin hamileliğim ilk 2. Ayında canım nar çekmişti neyse buldum yedim aradan 1 hafta geçmeden kanamam olmuştu şimdi eski biriyle konuştum ben ona yıllar önce nar düşük yapıyor demisim dediysem neden yedim dedim böyle bisey söylediğimi hatırlamıyorum doğrumu yiyen oldu mu aranizda

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canınız çekmesin hamileliğim ilk 2. Ayında canım nar çekmişti neyse buldum yedim aradan 1 hafta geçmeden kanamam olmuştu şimdi eski biriyle konuştum ben ona yıllar önce nar düşük yapıyor demisim dediysem neden yedim dedim böyle bisey söylediğimi hatırlamıyorum doğrumu yiyen oldu mu aranizda
düşük neden oluyo ama çok yersen herşeyin çoğu zarar

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Nari duymamıştım ama maydanozu duymuştum genelde bizde nar leke olur feln derler doğru mu bilmiyorum

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Nari duymamıştım ama maydanozu duymuştum genelde bizde nar leke olur feln derler doğru mu bilmiyorum
Maydanozu bende biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bana dedi hemşire nar ve hurma yeme diye herkesin görüşü farklı inşallah şimdi iyisindir
Iyim tek ederim hurma doğumu kolaylastiriyo önü biliyorum şimdi olmadi 3 ay önce olmuştu

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Nar bnm yengem yedi çok düşük olmadı sadece elleri patinca gözüne o şekilde sürmüştü sonra bebekte leke yaptı ama oda zamanla geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar