Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,851 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm öyle su filan degil bildiğin tuzu vücutlarına sürüyorlarmış
ha onu bilmiyorum ben sadece suyun icine bi miktar tuz koyuyolar ilerde buyudugu zaman ter kokmasin diye diyolar ne kadar doğru ne kadar yanliş bilmiyorum ama az miktar tuzun zarari yok tur ondan izin veriyorum ama tuza bebegi bulamakta saçma yani 🤔😶
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde de var ama Bi zararı olduğunu da hiç görmedim bu güne kadar hem teri hem de pişiği önlüyomuş

Bizde de var ama Bi zararı olduğunu da hiç görmedim bu güne kadar hem teri hem de pişiği önlüyomuş

Birde karınca yumurtası yağı var daha bebek doğar doğmaz sürerlermiş oda özel bölgelerde ki tüylenmeyi engelliyomuş
aynwn onu benim yegnimede yaptik karinca yumurtasi yagini erkek cocuklara degilde kiz cocuklarina sürüyoruz bizde

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
ha onu bilmiyorum ben sadece suyun icine bi miktar tuz koyuyolar ilerde buyudugu zaman ter kokmasin diye diyolar ne kadar doğru ne kadar yanliş bilmiyorum ama az miktar tuzun zarari yok tur ondan izin veriyorum ama tuza bebegi bulamakta saçma yani 🤔😶

aynwn onu benim yegnimede yaptik karinca yumurtasi yagini erkek cocuklara degilde kiz cocuklarina sürüyoruz bizde
Herseyin fazlasi zarar, tuza bulamak zaten eziyet, tehlikeli cok

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bizde yapıyorlar ama ben yaptırmayı düşünmüyorum çünkü vücut tuzlu suyu emer ve minicik bir bebek bunu kaldıramaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar