Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,975 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklima gelmisken sorayim. Tuzlamak
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Aklima bir soru geldi hanimlar, bulundugunuz yerde bebegi tuzlamak adeti var mi, yaptiriyor musunuz boyle birsey?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aklima bir soru geldi hanimlar, bulundugunuz yerde bebegi tuzlamak adeti var mi, yaptiriyor musunuz boyle birsey?
Bizde öyle bişey yok canım tuz da yeni doğmuş bebeğe iyi geleceğini düşünmüyorum cildi zaten hassas oluyor hemde batıl inanç tamamen çocuğun ter bezlerini aldırmıyorlar ya ter bezleri olduğu müddetçe terleyecek mecbur terleyince tuz dökerdik öyle olsaydı

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kayinvalide kocami kaya tuzuna basmis biraz cildi kizardi pisti ama olsun diyodu 😲😲 ben tuzlatmadim kimseye 40 suyuna azcik tuz attim sofra tuzu bir cay kasigi kadar onu doktum boynundan asagi . Yeter okadar tuzlandi tuzlandi iste 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar