Sorum var Alakasız ama yün 😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Alakasız ama yün 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alakasız ama yün 😁
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya ben de öyle yapıcam galiba makinamı riske atamam hele şu pahalılıkta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ne güzel ya valla bana hiç nasip olmadı annem hep okul dönemi yıkardı hazır kimse ortalıkta yok kimse ayağıma dolanmasın rahat kafa yıkayım derdi hele liseye kadar hep şehre yakın bir dere var oraya giderlerdi tüm gelinler oturur hem piknik yapar hem yünlerini yıkarlardı sonra da taşındığımız binada yün ve halı yıkanması için güzel bir alan yapılmıştı onda da ben üniversiteye erzuruma gittim o yüzden hiç bilmiyorum

Ah benim canım anam memlekete gitti bana da bu sevda geldi hiç olmadık anların insanıyım galiba 😃😃 makinaya kaçmıyor mu yünler ben elyaf yastıkları yıkıyorum kılıfların fermuarları açılıyor kaçanlar oluyor mecbur yıkayacağım zaman kolaylık olsun diye diktim 😃😃😃 yüne cesaretim yok eşim hayatta almaz bizim öğrenim kredilerini ödemekle meşgul de 😅

Sertleşmiyor mu peki keçelenme falan?

Gayet güzel anlattın Allah razı olsun kullanmadığım bi oklava var onunla olur mu biraz ince ama bir de güneşte mi kurutmam gerekiyor bir balkonum açık ama aşırı rüzgar oluyor çamaşır bile asamıyorum diğeri kapalı çok güneş vurmuyor 1 saat anca alıyordur güneşi
Aynen vallahi bende cesaret edemiyorum bir kere elyaf yastık attım içinde fermuar açılmış hep makinenin içine girmişti birde bozuldu o günden sonra atmıyorum artık

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet ya ben de öyle yapıcam galiba makinamı riske atamam hele şu pahalılıkta

Ay ne güzel ya valla bana hiç nasip olmadı annem hep okul dönemi yıkardı hazır kimse ortalıkta yok kimse ayağıma dolanmasın rahat kafa yıkayım derdi hele liseye kadar hep şehre yakın bir dere var oraya giderlerdi tüm gelinler oturur hem piknik yapar hem yünlerini yıkarlardı sonra da taşındığımız binada yün ve halı yıkanması için güzel bir alan yapılmıştı onda da ben üniversiteye erzuruma gittim o yüzden hiç bilmiyorum

Ah benim canım anam memlekete gitti bana da bu sevda geldi hiç olmadık anların insanıyım galiba 😃😃 makinaya kaçmıyor mu yünler ben elyaf yastıkları yıkıyorum kılıfların fermuarları açılıyor kaçanlar oluyor mecbur yıkayacağım zaman kolaylık olsun diye diktim 😃😃😃 yüne cesaretim yok eşim hayatta almaz bizim öğrenim kredilerini ödemekle meşgul de 😅

Sertleşmiyor mu peki keçelenme falan?

Gayet güzel anlattın Allah razı olsun kullanmadığım bi oklava var onunla olur mu biraz ince ama bir de güneşte mi kurutmam gerekiyor bir balkonum açık ama aşırı rüzgar oluyor çamaşır bile asamıyorum diğeri kapalı çok güneş vurmuyor 1 saat anca alıyordur güneşi
Canım bildirim gelmediği için görmedim cevabını yününü yıkadın mi sonuç nasıl oldu

Serghfs

Kayıtlı Üye
rank
Can't change my password ??
Can I create a new username and password?
Need your help.
Thank you.

Не могу поменять пароль ??
Может я делаю что то не так?
Прошу подсказать.
Спасибо.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım bildirim gelmediği için görmedim cevabını yününü yıkadın mi sonuç nasıl oldu
Evet yıkadım bitti bile yazmayı unutmuşum kızım sağolsun akıl kalmadı bende 😵‍💫aynı dediğin gibi yaptım ama leğenim yoktu yakınlarda satan yer de yok ben de evde küvet var gideri kapattım öyle yıkadım mükemmel oldular Allah razı olsun 🥰🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet yıkadım bitti bile yazmayı unutmuşum kızım sağolsun akıl kalmadı bende 😵‍💫aynı dediğin gibi yaptım ama leğenim yoktu yakınlarda satan yer de yok ben de evde küvet var gideri kapattım öyle yıkadım mükemmel oldular Allah razı olsun 🥰🥰
Ellerine sağlık canım bende leğen ve küvette yıkadım sorun olmaz olmaması, Allah senden de razı olsun canım yardımı olduysa ne mutlu bana 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.