Sorum var Aldatılma 😔😓😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra. tarafından oluşturulan Aldatılma 😔😓😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 813 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma 😔😓😭
Konbuyu başlatan Kübra.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

bekirli Aytac

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kalbim çok acıyor
Telefonuna bakarken telefonunda bi kız resmi gördüm kaldirdim saat 2 gibi sordum ne bileyim ben dedi sildi fotoğrafı tabi tek fotoğraf a bakmamıştım ben google aramasında uygunsuz videolar izlediğini gördüm ben istediğim zaman benimle birlikte olmuyordu kendisi isteyince yanasiyordu bana şimdi de gitti yastık falan alıp koltuğa yatmaya arada bi gelip boş boş bakıyor gidiyordu şimdi ise uyudu açıklama veya sarılma vs. Birsey yapmadı sizce aldatıyor mu böyle olay yaşayan var mi affetmeli miyim anlatacak kimsem yok yardım edin çocuğum daha 41 günlük 😭😭😰
Sende uzaklas kendine gelmesiniistoyorsan sende soğuk davranmalisin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kalbim çok acıyor
Telefonuna bakarken telefonunda bi kız resmi gördüm kaldirdim saat 2 gibi sordum ne bileyim ben dedi sildi fotoğrafı tabi tek fotoğraf a bakmamıştım ben google aramasında uygunsuz videolar izlediğini gördüm ben istediğim zaman benimle birlikte olmuyordu kendisi isteyince yanasiyordu bana şimdi de gitti yastık falan alıp koltuğa yatmaya arada bi gelip boş boş bakıyor gidiyordu şimdi ise uyudu açıklama veya sarılma vs. Birsey yapmadı sizce aldatıyor mu böyle olay yaşayan var mi affetmeli miyim anlatacak kimsem yok yardım edin çocuğum daha 41 günlük 😭😭😰
Bunu aldatılma değilde yeni doğum yapmışsın belki canın acır düşüncesiyle yapmış olabilir sen fazla yanaşma artık o kendi sana gelsin bi süre hani üstüne düşme

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun Allah ıslah etsin böyle biirsey yaptiysada🙏🏻

Kübra.

Kayıtlı Üye
rank
Uzme canim kendini, belli yeni dogum olmuş ve kendi kendi tatmin etmiş, başkasına gitmemiş, bir çok erkek ergenlikten beri böyle şeyler yapabiliyor maalesef, sen onunla güzelce konus,kırgın olduğunu söyle, helali varken böyle birsey yapmasına gerek olmadığını anlat,yanlışını anlar inşallah, üzme kendini emziriyorsun 💞
Tamam teşekkür ederim ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun Allah ıslah etsin böyle biirsey yaptiysada🙏🏻
Amin inşallah

Kızlar kalbim çok acıyor
İnşallah öyle bişey yoktur canım rabbim yardımcın olsun ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah 😓🤲

Hiç isteğini geri çevirmedim ne zaman isterse yaptım anlamıyorum ben varken bana yanaşmayıp video izlemesi beni beğenmiyor olabilir mi

Ilgiyi hiç eksik etmediğimi düşünüyorum sürekli peşinde dolanıyorum bi isteğin var mi ne istersin sohbet edelim diyorum ne anlatayim ayni vs.gibi seyler söylüyor kendisi benden uzaklaşıyor
🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar