Sorum var Aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,431 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyy çok kötü oldum kıyamam ya Allahım yardımcın olsun inşallah bebegim. İnşallah biran önce toparlar yavrucugun yarına birşeycigi kalmaz inşallah 🤲🤲🤲
İnşallah balım şimdi melekler gibi uyuyor gözlerinin altı filan ağlamaktan kızardı şişti 🤦🏻‍♀️🥺.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum geçen sordum da cevap verdin mi görmedim hiç yine mi kötü durumunu sorayım dedim çocuğun
Verdim balım sen görmedin sanırım 😕.. enfeksiyon bugun sarılık aniden arttı 16 oldu direk tahlil vs yaptılar enfeksiyon çıktı şuan yatış verildi antibiyotik tedavisi uygulanıyor 😔. Sabahtan beri çocukten sondajla bile idrar aldılar düşün artık ağlamaktan helak oldu oğlum 🥺

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Verdim balım sen görmedin sanırım 😕.. enfeksiyon bugun sarılık aniden arttı 16 oldu direk tahlil vs yaptılar enfeksiyon çıktı şuan yatış verildi antibiyotik tedavisi uygulanıyor 😔. Sabahtan beri çocukten sondajla bile idrar aldılar düşün artık ağlamaktan helak oldu oğlum 🥺
Off ya evet görmedim canım yoğundu baya günlerim gördükçe yazdım Allah'ım şifa versin çocuk dogdundan beri uğraşıyor ayy içim acıdı nasıl da minik küçük gözleri ne hale gelmiştir kuzum antibiyotik tedavisi damar yolu ile yapılıyor dimi bak benimde oğlum da oldu ama bronşitten yattık biz hemen damarları tikaniyordu ilacı verirken çocuk susmuyordu saatlerce ağlıyordu gerizekalilar bantlarkende etini de kistirmislaar ondan öyle olmuş eğer çok ağlarsa damar yolu değiştir ve bantlamalarina dikkat et oğlumun o elinde iz kaldı Allah'ım yardımcınız olsun çok zor en çok minik için 😔🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Off ya evet görmedim canım yoğundu baya günlerim gördükçe yazdım Allah'ım şifa versin çocuk dogdundan beri uğraşıyor ayy içim acıdı nasıl da minik küçük gözleri ne hale gelmiştir kuzum antibiyotik tedavisi damar yolu ile yapılıyor dimi bak benimde oğlum da oldu ama bronşitten yattık biz hemen damarları tikaniyordu ilacı verirken çocuk susmuyordu saatlerce ağlıyordu gerizekalilar bantlarkende etini de kistirmislaar ondan öyle olmuş eğer çok ağlarsa damar yolu değiştir ve bantlamalarina dikkat et oğlumun o elinde iz kaldı Allah'ım yardımcınız olsun çok zor en çok minik için 😔🤲
Doktor baya dikkat etti kuzum şükür şuanlık sıkıntı yok damar yolunu 3 kez kontrol edip öyle antibiyotuk tedavisine başladılar. Şuan ilk dozu aldı çıkacağımız zaman belli değilmiş kan değerlerine hör belli olur dediler bakalım inşallah antibiyotik iyi gelirde hem sarılık hem enfeksiyon gider 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra artık vucuduna dokundukça korkudan sıçrıyor 🥺🥺

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor baya dikkat etti kuzum şükür şuanlık sıkıntı yok damar yolunu 3 kez kontrol edip öyle antibiyotuk tedavisine başladılar. Şuan ilk dozu aldı çıkacağımız zaman belli değilmiş kan değerlerine hör belli olur dediler bakalım inşallah antibiyotik iyi gelirde hem sarılık hem enfeksiyon gider 🤲🏻

Normalde ben çok karşıyım antibiyotike ama damar yolu olarak oğluma verildi yattığımiz sürece kızımda yoğun bakımda aldı evde de yoğun bakımı sonrası kullandım mecburiyetten mecbur kalınca veriyoruz çünkü bunyeleri çok zayıf inşallah iyi gelir 🤲😇bizede haber ver kuzum

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık emzir
Yaptım kuzum da 1 hafta işe yaramadı 🤦🏻‍♀️ dotkorlar şuan altında yatan başka bşr ley var diyorlar ve eminler hematoloji ve metabolizma dotkoru bakıyor kan tahlili vs yaptılar sonuölar 2 hafta sonra elimde olacak eğer tahliller normal çıkarda doktor tam olarak emin olabiliriz o zaman anne sütü sarılığı olduğundan dedi o durumda emzirmeyecepim mi dedim aksine emzirmeyi bırakmicaksın vs dediler en fazl oda 12 hafta sürüyormuş bende kendi kendime diyorum kaldı şurda 5 haftamız diye Kayra yo artık sarı papatya diye seviyorum 😂😂😍. öperim balım 😘
Sık sık emzir bitanem kayrayı ne kadar emzirirken okadar iyi

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyordum yoksa hemen yazardım çok çok geçmiş olsun canimmm paşaya umarım biran once iyileşir🤲🤲🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum çocuk perişan oldu resmen sonda ile idrar alındı sabah 4 akşam 4 ayrı tüp kan alındı resmen her yeri delik deşik inşallah iyileşirde rahatlar yavrum 😔🤲🏻

Enfeksiyon dediler kuzum sarılık bugun aniden yükseldi görsen eskisinden daha sarı
Ahh yavrum yaa niye olmuş tedavi uygulamaya başladılar mı ne dedi doktor 🥺 minnakım benim ya kıyamam ben ona daha ufacık 😔😔 Rabbim acil şifalar versin minik Kayra'mıza insallah dualarımız onunla 😟😟🙏🙏

Cidden ağlıcam yaa ufacık yavrum off 😣😣 inşallah biran evvel iyi olur çok üzüldüm ya cidden bu minicik yavrular hep iyi olsun ya niye onlara bişey oluyor 😢 Canım çok çok geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Normalde ben çok karşıyım antibiyotike ama damar yolu olarak oğluma verildi yattığımiz sürece kızımda yoğun bakımda aldı evde de yoğun bakımı sonrası kullandım mecburiyetten mecbur kalınca veriyoruz çünkü bunyeleri çok zayıf inşallah iyi gelir 🤲😇bizede haber ver kuzum
Taamm balım veririm

Sık sık emzir

Sık sık emzir bitanem kayrayı ne kadar emzirirken okadar iyi
Emziriyorum kuzum 😘

Bilmiyordum yoksa hemen yazardım çok çok geçmiş olsun canimmm paşaya umarım biran once iyileşir🤲🤲🤲
Allah razı olsun kuzum inşallah 🤲🏻

Ahh yavrum yaa niye olmuş tedavi uygulamaya başladılar mı ne dedi doktor 🥺 minnakım benim ya kıyamam ben ona daha ufacık 😔😔 Rabbim acil şifalar versin minik Kayra'mıza insallah dualarımız onunla 😟😟🙏🙏

Cidden ağlıcam yaa ufacık yavrum off 😣😣 inşallah biran evvel iyi olur çok üzüldüm ya cidden bu minicik yavrular hep iyi olsun ya niye onlara bişey oluyor 😢 Canım çok çok geçmiş olsun
Tedavi başladı şuan antibiyotuk tedavisi baklalı işe uarayacak mı kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.