Sorum var Aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,604 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gündüzleri ya aynıyız canım Hiçbirşeyle kanmıyor. Saglıklı olsunlar da önemli olan bu. Sarılıgı için az az şekerli suyu doktoruna sorsana canımm. Uzman bizim doktor ona, sorduk onay vermişti sarılıgı çok çok hafif atlattık biz. Sende paşamız öp annesi dikkat edin kendinize 😍
Yaptım kuzum da 1 hafta işe yaramadı 🤦🏻‍♀️ dotkorlar şuan altında yatan başka bşr ley var diyorlar ve eminler hematoloji ve metabolizma dotkoru bakıyor kan tahlili vs yaptılar sonuölar 2 hafta sonra elimde olacak eğer tahliller normal çıkarda doktor tam olarak emin olabiliriz o zaman anne sütü sarılığı olduğundan dedi o durumda emzirmeyecepim mi dedim aksine emzirmeyi bırakmicaksın vs dediler en fazl oda 12 hafta sürüyormuş bende kendi kendime diyorum kaldı şurda 5 haftamız diye Kayra yo artık sarı papatya diye seviyorum 😂😂😍. öperim balım 😘

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Yaptım kuzum da 1 hafta işe yaramadı 🤦🏻‍♀️ dotkorlar şuan altında yatan başka bşr ley var diyorlar ve eminler hematoloji ve metabolizma dotkoru bakıyor kan tahlili vs yaptılar sonuölar 2 hafta sonra elimde olacak eğer tahliller normal çıkarda doktor tam olarak emin olabiliriz o zaman anne sütü sarılığı olduğundan dedi o durumda emzirmeyecepim mi dedim aksine emzirmeyi bırakmicaksın vs dediler en fazl oda 12 hafta sürüyormuş bende kendi kendime diyorum kaldı şurda 5 haftamız diye Kayra yo artık sarı papatya diye seviyorum 😂😂😍. öperim balım 😘
Canım kayram benim Allahım şifasını versin inşallah. En en kısa zamanda toparlasın paşam. Bebeklerin ilk zamanlarında oluyor malesef canım Bi süre sonra geçiyor. Mama takviyesi de yapmıştık biz emzirdim de. Çok az su da vermiştik mama verdiğimiz için. İşedikçe sarılıgı gidicek demişti doktorumuz. İnşallah biran önce düzelir annesi 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım kayram benim Allahım şifasını versin inşallah. En en kısa zamanda toparlasın paşam. Bebeklerin ilk zamanlarında oluyor malesef canım Bi süre sonra geçiyor. Mama takviyesi de yapmıştık biz emzirdim de. Çok az su da vermiştik mama verdiğimiz için. İşedikçe sarılıgı gidicek demişti doktorumuz. İnşallah biran önce düzelir annesi 😍
İnşallah kuzum inşallah dotkorumız bizede 15 günlük iken normal kaka veiş ile atar dedi ama tabi o zaman uzamış sarılık olduğu bilinmiyordu atamadı yavrum allahtan uyku yapmıyor 🤲🏻

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah balım bugun hastemdeyiz hala 🤦🏻‍♀️ şuan ultrason girecek ve yatış verdiler bakaşım ne olacak sonuç sarışık aniden yükseldi 14 den 16 ya 🤦🏻‍♀️
Kıyamam ben ona. Haber ver kuzucum bana da merak ederim. Hastahanede tedavi ederler arkadaşımın oglu da dün çıktı şükür iyi. İçini ferah tut kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ben ona. Haber ver kuzucum bana da merak ederim. Hastahanede tedavi ederler arkadaşımın oglu da dün çıktı şükür iyi. İçini ferah tut kuzum
İnşallah kuzum çocuk perişan oldu resmen sonda ile idrar alındı sabah 4 akşam 4 ayrı tüp kan alındı resmen her yeri delik deşik inşallah iyileşirde rahatlar yavrum 😔🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım neden yattiniz nediyorlar. Peki
Enfeksiyon dediler kuzum sarılık bugun aniden yükseldi görsen eskisinden daha sarı

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum çocuk perişan oldu resmen sonda ile idrar alındı sabah 4 akşam 4 ayrı tüp kan alındı resmen her yeri delik deşik inşallah iyileşirde rahatlar yavrum 😔🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon dediler kuzum sarılık bugun aniden yükseldi görsen eskisinden daha sarı
Ayyy çok kötü oldum kıyamam ya Allahım yardımcın olsun inşallah bebegim. İnşallah biran önce toparlar yavrucugun yarına birşeycigi kalmaz inşallah 🤲🤲🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşim eve geldi ve yüzünde fondaten vardı sordum nasıl bulaşmış bilmiyorum dedi telefonunu dinlemek istiyorum vatsap mesajlarını nasıl telefonumda takip edebilirim bı fikri olan var mi
Ya olmasın öyle bişi nolur ya ben o yüzden boşandım 2 eşimi de aldatma yüzünden boşadim duymuyorlar ya eskiye dönük indirebiliyorsun bir bakayım yazayım tekrar nasıl yapılıyordu ama eşinin telefondan indircem ss al kendine at mesajlari yakalanmazsin da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar