Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,883 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ayy seninki de çok tatlı çok istedim kızım renkli gözlü olsun ama olmadı bayılırım renkli gözlü bebeklere ❤️
Bende bende 😂😂hamilyken hep.esimin gözlerine bakıyordum tekme atınca şimdi tıp demiş burnundan düşmüş herşeyie eşime benziyor huyu tipi filan 😂😂😂

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oruç başladığından beri bebeğim aşırı huzursuz egzama olmuştu yüzü maf olmuştu sonra bedenine yayıldı şimdide böyle kirmizilasti 🥺🥺acaba alerji mi iki kere doktora götürdüm ikisinde de krem verdi geçirdi tekrar yeniledi 🥺🥺
Canım sıcak tutma sıcaktan oluyordur birde soğuk su iyi gelir ılık yapadabilirsin ama sıcak yapma

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar oruç başladığından beri bebeğim aşırı huzursuz egzama olmuştu yüzü maf olmuştu sonra bedenine yayıldı şimdide böyle kirmizilasti 🥺🥺acaba alerji mi iki kere doktora götürdüm ikisinde de krem verdi geçirdi tekrar yeniledi 🥺🥺
Yaaaa kıyamam ben ona kuzum ya rabbim şifalar versin inşallah çok kötü olmuş ya başka bir doktora da götür kuzum bence

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iki kere götürdüm ama doktor çok ilgisiz anlattım böyle huzursuz kaşınıyor diye iyi o zaman kremi değiştirelim dedi🥺🥺napim bilemedim eşim bı arkadaşına attı cocukndoktorunun yanında çalışıyo oda bı şurup yazmış onuda bu akşam kullandim inşallah geçer 🥺🥺 böyle olduğundan beri büyük çişini de yapmiyo 🥺 zeytinyağıyla masaj yapmadan yada makatina sürmeden kesinlikle yapmiyo🥺🥺ve çok agliyo

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet maalesef alerji kuzum emziriyorsan yediklerine dikkat etmen gerekiyor emzirme yoksada doktora gidip alerji maması yazdırman gerek

Tüm sayfalar yüklendi.