Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alerji mi🥺🥺bilenler yazabilir mi lütfen
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iki kere götürdüm ama doktor çok ilgisiz anlattım böyle huzursuz kaşınıyor diye iyi o zaman kremi değiştirelim dedi🥺🥺napim bilemedim eşim bı arkadaşına attı cocukndoktorunun yanında çalışıyo oda bı şurup yazmış onuda bu akşam kullandim inşallah geçer 🥺🥺 böyle olduğundan beri büyük çişini de yapmiyo 🥺 zeytinyağıyla masaj yapmadan yada makatina sürmeden kesinlikle yapmiyo🥺🥺ve çok agliyo
O zaman başka iyi bir doktora götür kuzum ya kıyamam ben ona kurban olurum ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar iki kere götürdüm ama doktor çok ilgisiz anlattım böyle huzursuz kaşınıyor diye iyi o zaman kremi değiştirelim dedi🥺🥺napim bilemedim eşim bı arkadaşına attı cocukndoktorunun yanında çalışıyo oda bı şurup yazmış onuda bu akşam kullandim inşallah geçer 🥺🥺 böyle olduğundan beri büyük çişini de yapmiyo 🥺 zeytinyağıyla masaj yapmadan yada makatina sürmeden kesinlikle yapmiyo🥺🥺ve çok agliyo
Kuzum tam tesekkurlu bir doktora gotur yazik yavrum ne hale gelmis🥺

H

Hafsa'nın annesi

Guest
Kızlar oruç başladığından beri bebeğim aşırı huzursuz egzama olmuştu yüzü maf olmuştu sonra bedenine yayıldı şimdide böyle kirmizilasti 🥺🥺acaba alerji mi iki kere doktora götürdüm ikisinde de krem verdi geçirdi tekrar yeniledi 🥺🥺
Süt veriyorsan yediğin ve ona yedirdiğin şeylere dikkat etmelisin fıstık , fındık , vs çerez , paketli gıda , süt ve süt ürünleri , yumurta içeren herşey (pastalar çörekler börekler terbiyeli çorbalar ...) bunlara alerjik reaksiyon gösterip egzama döküyor olabilir ve ılık suyla duş aldır elinden geldikçe parfümlü deterjan şampuan vs uzak dur cildini her banyodan sonra nemlendirici kremle nemlendir ve pamuklu giysiler giydir dikkat edersen geçer Allah'ın izniyle

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oruç başladığından beri bebeğim aşırı huzursuz egzama olmuştu yüzü maf olmuştu sonra bedenine yayıldı şimdide böyle kirmizilasti 🥺🥺acaba alerji mi iki kere doktora götürdüm ikisinde de krem verdi geçirdi tekrar yeniledi 🥺🥺
Ooo nolmus bu çocuğa boyleee . Ayy Allah şifa versin ablam çok geçmiş olsun ya kıyamam😟🙏

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım test yapmadı mı bu doktor kafasına göre ilaç yazmış tekrar götür canım inşallah geçer canım rabbim esirgesin inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım sıcak tutma sıcaktan oluyordur birde soğuk su iyi gelir ılık yapadabilirsin ama sıcak yapma
Evin ısısı iyi canım öyle çok sıcak deilki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ooo nolmus bu çocuğa boyleee . Ayy Allah şifa versin ablam çok geçmiş olsun ya kıyamam😟🙏
Saol Canım ❤️🙄🙄

Canım test yapmadı mı bu doktor kafasına göre ilaç yazmış tekrar götür canım inşallah geçer canım rabbim esirgesin inşallah
Hayır test yapmadı hiç 🙄

Saol Canım 🙄

Çok geçmiş olsun canım inşallah biran önce iyileşir minik pirenses kiyamamya
Erkek canım kız deil🥴 Teşekkür ederim

Süt veriyorsan yediğin ve ona yedirdiğin şeylere dikkat etmelisin fıstık , fındık , vs çerez , paketli gıda , süt ve süt ürünleri , yumurta içeren herşey (pastalar çörekler börekler terbiyeli çorbalar ...) bunlara alerjik reaksiyon gösterip egzama döküyor olabilir ve ılık suyla duş aldır elinden geldikçe parfümlü deterjan şampuan vs uzak dur cildini her banyodan sonra nemlendirici kremle nemlendir ve pamuklu giysiler giydir dikkat edersen geçer Allah'ın izniyle
Doktor bı kağıt vermişti bunların hepsi yazılıydı canım yiyecek şeyler dışında
Canım bende cildini hep nemli bırakıyorum giysilerine filan dikkat ediyorum ama 🤦🙄

Canım bebeğini yıkarken hangi şampuanı kullanıyorsun
Dalin canim

Kuzum tam tesekkurlu bir doktora gotur yazik yavrum ne hale gelmis🥺
Küçük bı çocuğum daha var canım 23aylik o bensiz hiç yapamaz yanımda da götürmek istemiyorum bakalım inşallah geçer geçmese mecbur goturucem

O zaman başka iyi bir doktora götür kuzum ya kıyamam ben ona kurban olurum ya
Sağol canım benim 🙄 doğduğundan beri gaz problemi vardı şimdide kabızlık sorunu var ve egzama alerji 🤦🥴

Evet maalesef alerji kuzum emziriyorsan yediklerine dikkat etmen gerekiyor emzirme yoksada doktora gidip alerji maması yazdırman gerek
Canım emziriyorum ama neyin alerji yaptığını bilmiyorum ki şimdiden yapılır mı ki alerji testleri

Son düzenleme:

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım o egzama da olsa alerjide olsa birşey tetikliyor demektir onu bul

Tüm sayfalar yüklendi.