alışverişe gideceğim bebeğim icin besik hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe Betül tarafından oluşturulan alışverişe gideceğim bebeğim icin besik hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı alışverişe gideceğim bebeğim icin besik hakkında
Konbuyu başlatan Ayşe Betül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• 8444DE81-870D-465C-9102-F908EB3D9745.jpeg
    8444DE81-870D-465C-9102-F908EB3D9745.jpeg
    136.9 KB · Görüntüleme: 148

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bebek beşigi hakkında bilgi verirmisiniz daha önce kullananlar anne yanı kullanıslımı
Biz sonradan yatak olabilen sallanabilen beşikten almıştık ama açıkcası yatak odasına sığmadığı için pek kullanılmadı. Şimdi yatak yaptık odasında yatıyor 5 yaşında şuan. Hep park yatak kullandık. Herkes park yatağın daha kullanışlı olduğu söylüyor bence de öyle

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bebek beşigi hakkında bilgi verirmisiniz daha önce kullananlar anne yanı kullanıslımı
Ahsap anne yani besigi kullaniyorum 85x120 ebadinda 3 kademeli sallaniyor450 tl . Yaland ayok valla Letgodan aldim tertemiz mis gbi yenisiyle es deger yatacak 1 sene dunya para vermedim . Dolap sifonyer komadin aldim 350 tlye letgodan esimle boyadik 60 tlde boyalar . Bebek arabasi aldim letgodan millet koronadn disari cikamadi bebek arabasi kaldi ellerinde sifir posetinde 400 tlye aldim . 1-2 sene kullanilcak seylere para dokmek istemedim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Park yatak nasıl oluyor
Park yatak ayarlana biliyo
Ücretli sponsorlu reklam·https://www.e-bebek.com/park-yatak
Park Yatak Modelleri - Güvenli Alışveriş ebebek'te - e-bebek.com

Image from e-bebek.com
Bebeğinizin Konforlu Dinlenip Eğlenebileceği Park Yatak Modelleri ebebek'te. Şimdi İncele.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahsap anne yani besigi kullaniyorum 85x120 ebadinda 3 kademeli sallaniyor450 tl . Yaland ayok valla Letgodan aldim tertemiz mis gbi yenisiyle es deger yatacak 1 sene dunya para vermedim . Dolap sifonyer komadin aldim 350 tlye letgodan esimle boyadik 60 tlde boyalar . Bebek arabasi aldim letgodan millet koronadn disari cikamadi bebek arabasi kaldi ellerinde sifir posetinde 400 tlye aldim . 1-2 sene kullanilcak seylere para dokmek istemedim
Çok güzel çok iyi yapmışsın canım çok anlamlı emek vermişsin bencede bebek ürünlerine çok para vermeye değmez çünkü çok çabuk büyüyor ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar