Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,820 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse alcam

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse alcam
Sağlıkla kullansın cnm 30u geçince çantanı hazırlamaya başla arada ufak tefek eksiklerini yine al ama sana tavsiyem liste yap listeye göre al ben acemi idim hep aynı şeyleri almışım fazladan eksiklerim kalmış listeyi yeni yaptım şimdi tamamlıyorum

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kullansın cnm 30u geçince çantanı hazırlamaya başla arada ufak tefek eksiklerini yine al ama sana tavsiyem liste yap listeye göre al ben acemi idim hep aynı şeyleri almışım fazladan eksiklerim kalmış listeyi yeni yaptım şimdi tamamlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

YouTube baktım ama listeye çok gereksiz şeylerde vardı o yüzden burdaki arkadaşlara sormak istedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalıkken başladık ufak tefek emzik aldım iki tane 5 li takım aldım hastane için bir tane isimli takım yaptıracağım çorap eldiven aldım battaniye aldım bir tane kalın bir tane muslin tırnak bakım seti aldık bornoz aldım işte diğerleri için gelecek ay alalım diyoruz hepsini beşik biberon bez ıslak mendil falan hastane ihtiyaçları

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
30. Haftasında başladım canım 34 te de beşikti yataktı onları aldım ama torgan nevresin falan onları annem 20 haftalıkken yapmıştı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 37 de tamamladım cantamdaki eksikleri anca canim şimdi 38+4deyiz emzigi 0 6 ay lik olanlardan almalisin cnm en küçük onlar oluyo daha küçüğü yok sanırım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211004_155240_com.android.chrome.png
    Screenshot_20211004_155240_com.android.chrome.png
    468.3 KB · Görüntüleme: 75

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
O bayağı büyük canim 1 yaşından sonra kullanabilirsin onu anca 0 6 olması lazım değiştirme imkanin varsa değiştir yoksa 0 6 aylık olanlarından al
Değiştirme imkanım var ama 3 ay oldu alali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız o büyük emzik 0-6 yazar bak örnek resim bırakıyorum
Kız kardesimde direk yazdı bunu atti😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar