Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,833 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse alcam
Ben daha bişe alamadım cnm,23+5 haftayım,30 haftamda hazırlıklara başlamaya düşünüyorum

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Canim senin ve bebegin sağlığı yerinde olsun da alışveriş olur illaki benim 37.ci haftaya kadar bir eşyası almak nasip olmadi daha geçen hafta aldım doğum çantamı hazırladım suan 38+4deyiz sıkıntı etme internetten aldım bende bikac parça biseyini minicty var internette uygun a kıyafetler var ben 26 liraya 3 lu set 35 e de 5 ki setlerden almıştım kapıda ödemesi de var bakmak istersen
Haklısın canım inşALLAH sağlıkla doğsun bebeklerimiz de gerisi hall olur tatlı telaşlar bunlar insanın hevesle bütün mağazayı alası geliyor annelik işte bebeğinin hiç eksiği olmasın istiyorsun😊🙏

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse alcam
Bende aynı haftalardayim şuan herseyimiz tamam gibi nevresim takımları falan yaptık hatta yelek oruyorum sepet besigimiz falan vardı ilk cocugumdan bebek arabasi puset vs. Kıyafetleri tamamladık hastane çıkışı bı 10 li 2 tane 5 beşli puset örtüsü emzik aldım 3 adet farklı marka ilk cocuguma 5 tane almıştım kullanmamışti ağız mendili vs.

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse a

Ben 20 haftalık gebeyim ufak tefek başladım oğlumda kalanlarda var yerleştirme yerleştire eksikleri goreerek neye ihtiyacim varsa onu alıyorum çok fazla 0_3 ay alma arada 3_6 ay olarak da al derim göğüs lerin yara olmaması için şimdiden lansinoh kullanmanı tavsiye ederim ben öyle yaptım canım yanmadı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyetini öğrenince 😂 bu ay da çantayı hazırlıcam 33 hafta içindeyim ne koycam pekte bilmiyorum ama şimdilik iki üç takım koydum çocuğa çorap falan kendime lohusa geceliği almıştım onu koydum başka da bilmiyorum gece uzun ped aldım bide bez koycam ıslak mendil falan ne lazım başka bilgim yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar