Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baverin annesi tarafından oluşturulan Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,416 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece
Konbuyu başlatan Baverin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baverin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece

Ayfer0468

Kayıtlı Üye
rank
Bitanem sakin ol kaçıncı haftandasin benimde iki gündür aynı bel sol bacak yanıyor ama ben çok yordum kendimi bu sıralar sende yormussundur korkma Allah'ın izniyle dayanamayacak gibiysen git doktora ama korkma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tarif ettiğin ağrı sanki fıtık ağrısı gibi dayanılmayacak derecede galiba acile gitsen hamileysen sadece parol takarlar damaryolundan. Bence beyin ve sinir hastalıkları bölümüne muayene olmalısın. Sıcak su torbası koy beline biraz olsun rahatlatır. Hamileysen ılık duş değilsen de sıcak su tut ama dikkat et kendini yakma

esma21

Kayıtlı Üye
rank
benimde cok agrirdi bel kalca bacak oturdugum yerden kalkamazdim ilerko aylarda geceleri kramp girerdi bebegim erkekti kemikli olir derlerdo bide asagda cok dururdu oyuzden ikinci gebeligimde dogum yapana kadar cektom agrilari sonra bitti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar