Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baverin annesi tarafından oluşturulan Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,442 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah aşkına bana yardım edin çok acı çekiyorum 😭 belim sol bacagim ben ölüyorum Allah rızası için bildginiz birşey varsa söyleyin ufak birsey sadece
Konbuyu başlatan Baverin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baverin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende fıtık var onun ağrısını ancak ılık duşla geçiriyorum. Çok geçmiş olsun
Hastaneye gittim ve benim sorunum da oymuş fıtık olmuşum bende 🙁 ama ben duştan çıkar çıkmaz benim yine ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende fıtık var onun ağrısını ancak ılık duşla geçiriyorum. Çok geçmiş olsun
Hastaneye gittim ve benim sorunum da oymuş fıtık olmuşum bende 🙁 ama ben dus
Senin ağrın siyatik ağrısı canım hamilelikte görülebilir 1 ay da sürebilir 1 haftada ağrınon şiddeti duruş pozisyonuna göre şiddetlenebilir azalabilir bebek siyatik sinirine baskı yaptıkça da çoğalır umarım kısa sürer
Ağrının sebebi fıtık olmam mis nasıl becerdiysem

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye gittim ve benim sorunum da oymuş fıtık olmuşum bende 🙁 ama ben duştan çıkar çıkmaz benim yine ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye gittim ve benim sorunum da oymuş fıtık olmuşum bende 🙁 ama ben dus

Ağrının sebebi fıtık olmam mis nasıl becerdiysem
Çok geçmiş olsun kuzum çok zor bi dert Allah kimsenin başına vermesin. Duştan sonra hemen uzanacaksın fıtık soldaysa soluna sağdaysa sağına benimki solda, sağ tarafa uzandığım an daha kalkamıyorum yerimden

Tüm sayfalar yüklendi.