ALLAH RIZASI İÇİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helen47 tarafından oluşturulan ALLAH RIZASI İÇİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,998 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ALLAH RIZASI İÇİN
Konbuyu başlatan Helen47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepasya

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sana bagislasin insallah Bende tup bebek tedavisi gordum 2e hafta surekli dusuk onleyici igneler kullandim yattim Plasentam asagida kanama gscirdim 30. Haftada erken dogum riski atlattim hastanede yattim su an evdeyim doguma kadar yine yatmam lazim cok sukur ilk kritik esigi atlattim simdiki hedef 38 hafta insallah O kadar iyi anliyorum ki hislerini bu kandil gunu hurmetine insallah allah evlat bekleyen herkesin yardimcisi olaun insallah

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Allah'ım bebegini sana bağışlasın inşallah çok dikkat et kendine canını sıkma biseye moralini yüksek tut mümkün olduğunca dinlen kalkma Allah yardımcın olsun

A

Aycan

Guest
Arkadaşlar 13 haftalık hamileyim iç kanamam olmuş düşük tehlikem var iğne verdi doktor 3 günde 1 yapmalıyım lütfen bana dua edin rabbim yavrumu bize bağışlasın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba çok geçmiş olsun bende aynı durumdaydım sizin gibi 1 ay yattim iş yapmadim progestan ploruton iğne vermişti Dr çok sukur tehlikeyi atlattık dedi dinlenmeye 1 bardak bile kaldırmama1ya özen gosterin Allah bebeğinizi size bağışlasın.🤲

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba çok geçmiş olsun bende aynı durumdaydım sizin gibi 1 ay yattim iş yapmadim progestan ploruton iğne vermişti Dr çok sukur tehlikeyi atlattık dedi dinlenmeye 1 bardak bile kaldırmama1ya özen gosterin Allah bebeğinizi size bağışlasın.🤲
Aynen bendede aynisi olmuştu hala porogestan kullaniyom şükür şimdi iyiyim belki haftaya ilacimk keser

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar