Allah rızası için 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Grsl tarafından oluşturulan Allah rızası için 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah rızası için 🥺
Konbuyu başlatan Grsl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardımcın olsun inşallah sakin ol üzme kendini inşallah birsey olmayacak Rabbim seni ve yavrunu korusun inşallah 🙏
Amin Allah razı olsun 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sağlıkla vaktinde gelsin inşallah üzme kendini bebek de üzülür Rabbim yardımcınız olsun🤲🤲🤲
Amin Allah razi olsun herkesden 🤲🏻

Canım sağlıkla vaktinde gelsin inşallah üzme kendini bebek de üzülür Rabbim yardımcınız olsun🤲🤲🤲

Allah yardımcın olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah
Amiin Allah razı olsun 🤲🏻

Riskli gebelik mi gecirdin canim insaallah açılman yoktur Rabbim kolaylıklar versin🤲
Acilma yok çok şükür sancı var ama

Riskli gebelik mi gecirdin canim insaallah açılman yoktur Rabbim kolaylıklar versin🤲
Acilma yok çok şükür sancı var ama

Canım Allah yardımcınız olsun. Inşaallah bisey olmaz zamanın da gelir insaAllah
Amin inşallah 🤲🏻

Cnm umarım bı sıkıntı yoktur geçmiş olsun dualarımız sizinle 🤲🤲
Allah razı olsun çok saolun 🤲🏻🤲🏻

Allah'ım yardımcın olsun inşallah sakin ol üzme kendini inşallah birsey olmayacak Rabbim seni ve yavrunu korusun inşallah 🙏
Amin ins 🤲🏻

Son düzenleme:
3

32de sancı

Guest
32. Haftada benimde sancım çıkmıştı ve açılmada vardı 40 haftalık hamile bir kadınla kıyaslandığımda benim sancım daha çok çıkmıştı. Bir ay yattım çok çok lazım olmadıkca kalkmadım tabiki Bir gün hastanede yattık iğne oldum kontrol ettiler sonra nidicard diye bir ilaç kullandım 36 da artık dünyaya geldi dayanamadı 😊 çok şükür sağlıklıyız. Sende içini ferah tut Allahın izniyle sağlıkşa zamanında gelir.

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım.Vaktinde sağlıkla al kucağına inşaAllah💐
Amin Allah razı olsun 🤲🏻

Yok canim biseyim yoktu normal muayeneye geldik nst de sancı çıktı anlamadık. Doktor yatış verdi. Serum ilaç durdurmaya çalışıyorlar hala çıkıyor elim ayağım titriyor

Yok canim biseyim yoktu normal muayeneye geldik nst de sancı çıktı anlamadık. Doktor yatış verdi. Serum ilaç durdurmaya çalışıyorlar hala çıkıyor elim ayağım titriyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.