Sorum var Allah'ıma sonsuz şükürler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Allah'ıma sonsuz şükürler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,348 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah'ıma sonsuz şükürler
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doğumum oldu ama sezeryanla acilmam olmadı dokdor acil sezeryana aldı rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah
Oyşş şükür kuzum nasip böyleymiş gözün aydın balım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🤲🏻 çok mutlu oldum sonunda geldi minik yakışıklı cennet kokuluyu öp yerime 😍.
Sen nasılsın ameliyat nasıl geçti balım sezeryan yerin de ağrı var mı

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Oyşş şükür kuzum nasip böyleymiş gözün aydın balım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🤲🏻 çok mutlu oldum sonunda geldi minik yakışıklı cennet kokuluyu öp yerime 😍.
Sen nasılsın ameliyat nasıl geçti balım sezeryan yerin de ağrı var mı
Şükür balım amin cümlemizinkini analı babali büyütsün insallah var olmazmi bacım hemde nasıl da bide uyuşturucunun etkisi çıkmadı da ozaman gör sen :) öperim sende Kayra abimizi op

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şükür balım amin cümlemizinkini analı babali büyütsün insallah var olmazmi bacım hemde nasıl da bide uyuşturucunun etkisi çıkmadı da ozaman gör sen :) öperim sende Kayra abimizi op
Aaa ne abisi teyzesi arada 18 gün var 😂😂benim öperim Balım olumsuz düşünme ağrım uok de hep ne kadar kendini olumsuzluğa itersen o kadar sıkıntı çekersin 😘 rabbim o ağrıları da tez zamanda alsın inşallah prens nasıl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar