Alparslan 💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Alparslan 💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan 💙
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 💞 bugün sorum Alparslan 😊 kızlar Alparslan 10 aylık oldu emekliyor ve heryere saldırıyor bütün önlemleri aldık çekmece dolap priz kilitleri taktım onları sıkıntı yapmıyorum tabiki çocuk keşfediyor evi karıştıracak sorun değil bunlar fakat vurmaya meyilli günlerdir eşime bana vuruyor sabah arkadaşım kahveye geldi bebeği var onunda Alparslan bebeğede vurdu kızdığım zaman daha çok vuruyor tepkisiz kaldığımda yine vuruyor 🤦‍♀️sizce bunu bilinç mi yapıyor yoksa farkında değil mi bunun için ne yapmalıyım
Cnm dikkatini dağıtmaya bak.. oyuncakları al sev o seni örnek alır 🥰

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum tabiki pedagoga gitmeye karşı değilim ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ama daha 10 aylık yani götürmek için daha erken değil mi oyüzden eşime güldüm ben kendim durdurabilirmiyim bilmiyorum oyüzden fikrinizi almak için post açtım
Başta nasil gidiyorsa hep öyle gidiyor canim vurmaya meyili varsa oyle devam ediyor :) Allah yardımcın olsun bence de bir doktora sor ne yapman gerektiğini, çünkü ne dersen ne yaparsan yap profesyonel olmadıkça yapmaya devam edecek öğrenmiş bir kere :)

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cnm dikkatini dağıtmaya bak.. oyuncakları al sev o seni örnek alır 🥰
Yapıyorum bunları canım maalesef olumsuz 🤕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başta nasil gidiyorsa hep öyle gidiyor canim vurmaya meyili varsa oyle devam ediyor :) Allah yardımcın olsun bence de bir doktora sor ne yapman gerektiğini, çünkü ne dersen ne yaparsan yap profesyonel olmadıkça yapmaya devam edecek öğrenmiş bir kere :)
Aynen canım yardım almak gerekiyorsa alacağız yapacak birşey yok böyle olmasını istemiyorum

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 💞 bugün sorum Alparslan 😊 kızlar Alparslan 10 aylık oldu emekliyor ve heryere saldırıyor bütün önlemleri aldık çekmece dolap priz kilitleri taktım onları sıkıntı yapmıyorum tabiki çocuk keşfediyor evi karıştıracak sorun değil bunlar fakat vurmaya meyilli günlerdir eşime bana vuruyor sabah arkadaşım kahveye geldi bebeği var onunda Alparslan bebeğede vurdu kızdığım zaman daha çok vuruyor tepkisiz kaldığımda yine vuruyor 🤦‍♀️sizce bunu bilinç mi yapıyor yoksa farkında değil mi bunun için ne yapmalıyım
Oglumun adasi masallah 😊Bebekler cok akillilar ve ne dersek hemen anliyorlar hatta senin yuz ifadenden bile anlar dogru tepkiyi vermeye calis yani hayir bu dogru degil de sev dogru olani ona goster ogret annesi. Ve sakin gulme vurma davranisini yaptiginda.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oglumun adasi masallah 😊Bebekler cok akillilar ve ne dersek hemen anliyorlar hatta senin yuz ifadenden bile anlar dogru tepkiyi vermeye calis yani hayir bu dogru degil de sev dogru olani ona goster ogret annesi. Ve sakin gulme vurma davranisini yaptiginda.
💙💙💙 İnanın yapıyorum parmağımı sallıyorum hayır diyorum ama daha çok yapıyor tepkisiz kalıyorum yine yapıyor müdahale ediyorum yine yapıyor dikkati dağılsın diye oyuncak veriyorum atıyor vurduğunda gülmüyorum asla zaten elide ağır olacak sıpanın belli tokatı gözüme denk geldi gözüm çıktı herhalde dedim 😅😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aman yerim onu ne akıllı kendi elbiseler ine zarar veriyor benim de ihtiyacım var 🤣🤣ben bugün kızıma altın küpe aldım teyzesi Oğlum doğarken rahmetli annem altın künye almıştı bende kızıma alıyım dedim küçük top küpe oğlum görmesin diye çantaya saklıyorum kuyumcu gülüyor kıskançlık olur abla diye
Heheheh kıskançlık oluyo ister istemez zamanla azalır inşallah 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar