Alt karın ağrısı doktor sonuç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Alt karın ağrısı doktor sonuç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Alt karın ağrısı doktor sonuç
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün post açmıştım bugun geldim doktoruma. Şu an nst ye bağlandım. Altan da muayene edildi açılma yokmuş. Karnımın üst kısmıda sertleşir ve yatıp oturmama rağmen sancım geçmezse doğum sancısı başlıyor demekmiş o zaman hemen gel dedi. Sürekli dinleneceksin az hareket ve yavaş hareket edecekmişim. Nst de 40 ın altında bi kaç kere 40 a vurmuş doktoruma birazdn göstereceğim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar dün post açmıştım bugun geldim doktoruma. Şu an nst ye bağlandım. Altan da muayene edildi açılma yokmuş. Karnımın üst kısmıda sertleşir ve yatıp oturmama rağmen sancım geçmezse doğum sancısı başlıyor demekmiş o zaman hemen gel dedi. Sürekli dinleneceksin az hareket ve yavaş hareket edecekmişim. Nst de 40 ın altında bi kaç kere 40 a vurmuş doktoruma birazdn göstereceğim
Kuzum hayirli haberle gel insallah daha zamanina vardi demi senin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım benim kaç haftalıktn? Aynen bnde de bir şey çıkmadı ani hareket edince de ağrı oluyor cnm böyle orda bir toplnma oluyor sancı daha farkli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi hayırlısı inşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hayirli haberle gel insallah daha zamanina vardi demi senin
28 haftalığım doktorum 33 34 olsan rahatlıcam ama şu an çok erken dedi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı haberlerle gel inşallah canım benim kaç haftalıktn? Aynen bnde de bir şey çıkmadı ani hareket edince de ağrı oluyor cnm böyle orda bir toplnma oluyor sancı daha farkli
Teşekkür ederim canım 28 haftayı geçtik. Alt karın ağrısı yukarıya çıkarsa hemen gel dedi. Şimdi hamile korsesi aldım işe yarıyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.