Altı aylık hamileyim herşeyde tuhaf adlandiramadigim bir koku var ne zaman geçer bana hiç gecmicekmis gibi geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yorgun anne34 tarafından oluşturulan Altı aylık hamileyim herşeyde tuhaf adlandiramadigim bir koku var ne zaman geçer bana hiç gecmicekmis gibi geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,621 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Altı aylık hamileyim herşeyde tuhaf adlandiramadigim bir koku var ne zaman geçer bana hiç gecmicekmis gibi geliyor
Konbuyu başlatan Yorgun anne34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-
M

Mrveee

Guest
Ondan olabilir.. korona olanlarda korona geçirdikten belli bi ay sonra koku degisiklikleri oluyormhs. Bende 16 haftalik gebeyim ilk gebeligimde kokular normaldi.. bunda berbat.. korona olup gebe kalmayan arkadaşlar da kötü koku aldıklarını söylüyorlar. Belki de gebeliktendir inşallah geçer.. ben de berbat durumdayım.

N

Nefise

Guest
Bende de durum aynı ama benim covitten kaldı malesef ve berbat bir durum Dr a gittim tek çözüm ozon tedavisi onu da yapamayız hamilelikten dolayı dedi sprey verdi hiç fayda etmedi 1 aydır yaşıyorum bu durumu ve 4 aydır da koku almiyordum almaya başlar başlamaz da bu koku başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar