Ameliyat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ameliyat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,533 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Ameliyat
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım. Göğüsünde kitle vardı kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra da şükür iyi kuzum . Annem geçen ona oyuncak almıştı onunla oynuyor şuan annemden ayrılmak istemedi görsen 🥺 annem onu kucağına almıyor diye ağladı resmen
Annemde de var iyi huylu 6 ayda bir kontrole çağırıyor burda seher demirer var çok ilgili iyi bir doktor annenin iyi olmasına sevindim inşaAllah daha iyi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Annemde de var iyi huylu 6 ayda bir kontrole çağırıyor burda seher demirer var çok ilgili iyi bir doktor annenin iyi olmasına sevindim inşaAllah daha iyi olur
Ah kuzum annemde öyle oldu 6 ay önce kist 7 mm di geçen hafta hitti kontorle kitle 24mm olmuş doktor çok hızlı büyümüş dedi sonra amelşyata karar verdiler işte . İnşallah annen de ki amliyatlık olmaz rabbim cemi cümlesine şifa versin inşallah

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selamınaleyküm kızlar. Annem yarım saat önce ameliyattan çıktı dua eden etmeyen herkesten Allah razı olsun 🤲🏻. Merak eden arkadaşlar vardı
Geçmiş olsun canım benim 🤲 Allah şafi ismi ile şifa versin 🤲❤️ ben uygulamaya giriyorum ama hiç bişey yazamadan çıkıyorum çünkü benim küçük adam çok hareketli anında tehlike saçıyor etrafa yazmaya fırsat olmuyor Kayra nasıl iyi mi iyileştimi onada çok geçmiş olsun Rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲 onada🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Annen nasıl oldu kuzum
Şükür iyi eminem bugun sabah eve geldi 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim 🤲 Allah şafi ismi ile şifa versin 🤲❤️ ben uygulamaya giriyorum ama hiç bişey yazamadan çıkıyorum çünkü benim küçük adam çok hareketli anında tehlike saçıyor etrafa yazmaya fırsat olmuyor Kayra nasıl iyi mi iyileştimi onada çok geçmiş olsun Rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲 onada🌹
Çok sağol kuzum Allah razı olsun kayra aşırı huysuz buraya geldğimiz andan beri sanırım evi yabancılıyor evşn içinde ki insanlarla iyi sma ev ile arası bozuk uykusu mahvoldu asla ıyumuyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum annemde öyle oldu 6 ay önce kist 7 mm di geçen hafta hitti kontorle kitle 24mm olmuş doktor çok hızlı büyümüş dedi sonra amelşyata karar verdiler işte . İnşallah annen de ki amliyatlık olmaz rabbim cemi cümlesine şifa versin inşallah
Amin ya evet doktor biyopsi istedi öncesinde ultrason çekildi sonucu görünce gerek duymadı biyopsiye inşaAllah da hiç olmaz daha önce 2 memeden de biyopsi alındı hem psikolojik olarak çok yıprandık hepimiz hem de o acı Allah'ım kimseye yaşatmasın çok korkmuştuk annemin teyzesi kanser çok korkutucu

Tüm sayfalar yüklendi.