Amniyotik sıvı fazlaligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Amniyotik sıvı fazlaligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Amniyotik sıvı fazlaligi
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolüm vardı bugün geçen hafta şeker yüklemesi yapildi değerler normal çıktı bugün amniyotik sıvı fazla dedi iki hafta sonra gel hala fazlaysa tekrar şeker yüklemesi yapacağız dedi böyle bir durumla karşılaşan oldumu şeker yüklemesi yaptırana kadar böyle bir sorun yoktu onunla alakalı olabilir mi 30+1 haftaligiz

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolüm vardı bugün geçen hafta şeker yüklemesi yapildi değerler normal çıktı bugün amniyotik sıvı fazla dedi iki hafta sonra gel hala fazlaysa tekrar şeker yüklemesi yapacağız dedi böyle bir durumla karşılaşan oldumu şeker yüklemesi yaptırana kadar böyle bir sorun yoktu onunla alakalı olabilir mi 30+1 haftaligiz
Ben yaptırmadım şeker yüklemesi saçma buluyorum ya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım şekerim çıkmadı normal yüklemede . 36. Haftamda bebeğin sıvısı 1 tık fazla dedi doktorum , 2. Kez şeker testi yapıldı ama açlık tokluk olarak ondada hiçbişey çıkmadı yani ilk çıkmadıysa şeker testinde için rahat olsun . Ama fazla tatlı ve hamur işi tüketme . Bana doktorum 1 tık fazla olması sorun yaratmaz dedi .

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim sıvı fazlaligi ile bir problem yoktu yüklemeden bir hafta sonraki kontrolde fazla çıktı acaba yaptırmasam olmazmiydi kafam çok karışık sonuçta normal çıkmıştı
Kuzum doktor o zanan gel şeker yüklemesi yap dedi yok dedim istemiyorum çok şeker çocuga zarar ya canan Karatay bş dinle youtu.be den

Ebru karakaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de aynı durumdayım ama şeker yüklemesiyle hiç ilgisi yok doktorum bana senın içtiğin bir yudum sudan bile olabilir ve bunun sayamayacak kadar cok sebebi olabilir dedı

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım şekerim çıkmadı normal yüklemede . 36. Haftamda bebeğin sıvısı 1 tık fazla dedi doktorum , 2. Kez şeker testi yapıldı ama açlık tokluk olarak ondada hiçbişey çıkmadı yani ilk çıkmadıysa şeker testinde için rahat olsun . Ama fazla tatlı ve hamur işi tüketme . Bana doktorum 1 tık fazla olması sorun yaratmaz dedi .
Aksine hiç tatlı hamur yemiyorum sizede geçmiş olsun bir problem yaşamadan sağlıkla alalım bebislerimizi canim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben de aynı durumdayım ama şeker yüklemesiyle hiç ilgisi yok doktorum bana senın içtiğin bir yudum sudan bile olabilir ve bunun sayamayacak kadar cok sebebi olabilir dedı
Evet sebepleri çokmuş hatta doktor ileride senin şeker hastası olma olasılığının çok yüksek olduğunun belirtisi dedi

Kuzum doktor o zanan gel şeker yüklemesi yap dedi yok dedim istemiyorum çok şeker çocuga zarar ya canan Karatay bş dinle youtu.be den
Canan hoca tamamen karşı biliyorum işte kararsiz kaldım yaptırdım bakalım inşallah ikinciye gerek kalmaz

Canan hoca tamamen karşı biliyorum işte kararsiz kaldım yaptırdım bakalım inşallah ikinciye gerek kalmaz

Ben 2 günde 19 litre damacana su içiyorum suyla ilgisi yok bence cnm
Bende çok içerim suyu ama gebelikten öncede öyleydim

G 🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesi yaptırmadım, gereksiz buluyorum. 32. Haftada bende de sıvı fazla çıkmıştı. Şuan 39. Haftadayız ve şuan sıvısı normal seviyeye geldi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar