Anaci esler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Anaci esler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,961 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anaci esler
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Roseeren

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ne gibi ya ? Sus kız ben bitane bulub kacıcam kesin karArım 🤫🤭🤭😁😁
Hiç gülesim yoktu Allahım seni hep güldürsün cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne gibi ya ? Sus kız ben bitane bulub kacıcam kesin karArım 🤫🤭🤭😁😁
Düg0n CD bakıyorum bazen eşime diyorum valla beni yaşlandırmışdınız yoksa annem gilde prenses gibiydim gençtim🤭🤭

Son düzenleme:

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kaynanam hastaneye gitme neye gidiyorsun diyor
Benimki ayda 1 gitmeme laf yaptı doktor doğur dese doğuracakmısın dedi ne alaka anne doktor gel dedi diye gidiyorum dedim. Hamileliğimin başından beri düşük tehlikem var keyfi gitmiyorum zaten ayda 1 gidiyorum bir de devlet Hastanesi'ne gidiyorum özele bile değil yani

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benimki ayda 1 gitmeme laf yaptı doktor doğur dese doğuracakmısın dedi ne alaka anne doktor gel dedi diye gidiyorum dedim. Hamileliğimin başından beri düşük tehlikem var keyfi gitmiyorum zaten ayda 1 gidiyorum bir de devlet Hastanesi'ne gidiyorum özele bile değil yani
Aman ben dinlemiyorum onu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aman ben dinlemiyorum onu
Lan bir ben yaşıyorum sanıyordum ben 27 hastalık iken hastanede yattım hastaneden çıktıktan sonra eve geldi yok bu esyayi niye aldın bu eve niye oturdun anana yakın olmak için burdan tuttun en son yatak odama girmeye kalktı izin vermedim diye ortaligi ayağa kaldırdı ağlaya ağlaya babamın evine gittim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Lan bir ben yaşıyorum sanıyordum ben 27 hastalık iken hastanede yattım hastaneden çıktıktan sonra eve geldi yok bu esyayi niye aldın bu eve niye oturdun anana yakın olmak için burdan tuttun en son yatak odama girmeye kalktı izin vermedim diye ortaligi ayağa kaldırdı ağlaya ağlaya babamın evine gittim
Oha patafatsız

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde dusuk tehlikem var plesanta rahim agzini kapatmis tehlikeli dedi ayda bir gidiyorum ozele aylik 150 tl cok degil esimd3 annem idereli olalim diye diyor nerden kisarsak ordan kaar gibi dusunuyor dedi bende oturdum hesapladim gecen ay 870 tl sigaraya para vermissin az ic ozaman dedim kendilerinin zamaninda hastanemi varmis ewde dogurmuslar vb...

Onu bende yapacam az kaldi canim 20 gunluk ewliyken geldi 4 ay kaldi odamiza 2 kere esim le o is icin girdik hemen arkamizdan kapiyi calmadan girdi ama keske oyle yakalasaydi ben kiyameti kopartsaydim ondan sonrada 4 ay esim uzak durdu

Onu bende yapacam az kaldi canim 20 gunluk ewliyken geldi 4 ay kaldi odamiza 2 kere esim le o is icin girdik hemen arkamizdan kapiyi calmadan girdi ama keske oyle yakalasaydi ben kiyameti kopartsaydim ondan sonrada 4 ay esim uzak durdu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Anlamadım ben ya 🙄 kim hasta? Kim içeri girmiş? Kim kime ne demiş?
kizin kocasi hasta doktorun yanina karisi degilde annesi girmiş ve eşi buna hic bisey dedemiş onun icin cani sıkkın galiba ama sıkılma gulum benim eşim amelyat oldu dedim bende gelim eşim yok annem geliyo yeter dedi onun icin takilma bu dunyada ne hayatlar var oooo birak napiyolarsa yapsinlar sadece uzaktan izle ben öyle yapiyorum simdi hic kafaya takmiyorum valla böyle cok daha rahatim

Canim benimde dusuk tehlikem var plesanta rahim agzini kapatmis tehlikeli dedi ayda bir gidiyorum ozele aylik 150 tl cok degil esimd3 annem idereli olalim diye diyor nerden kisarsak ordan kaar gibi dusunuyor dedi bende oturdum hesapladim gecen ay 870 tl sigaraya para vermissin az ic ozaman dedim kendilerinin zamaninda hastanemi varmis ewde dogurmuslar vb...

benimkilerde cok basmiştir beni kapiya vurmadan gece gece odaya girmeler yeni evliydim ses te cikartamiyodum eşimde hic bisey söylemezdi off hatirladikca kafayi yiyorum allah gercekten kadinlara buyuk sabir vermiş

Balayinda odamizda kaldi canim
nee balayinda sizin odadami kaldi 😱😱allahim nasil kaynanalar var yaa

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar