Anaci esler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Anaci esler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,928 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anaci esler
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Roseeren

Defne

Kayıtlı Üye
rank
kizin kocasi hasta doktorun yanina karisi degilde annesi girmiş ve eşi buna hic bisey dedemiş onun icin cani sıkkın galiba ama sıkılma gulum benim eşim amelyat oldu dedim bende gelim eşim yok annem geliyo yeter dedi onun icin takilma bu dunyada ne hayatlar var oooo birak napiyolarsa yapsinlar sadece uzaktan izle ben öyle yapiyorum simdi hic kafaya takmiyorum valla böyle cok daha rahatim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benimkilerde cok basmiştir beni kapiya vurmadan gece gece odaya girmeler yeni evliydim ses te cikartamiyodum eşimde hic bisey söylemezdi off hatirladikca kafayi yiyorum allah gercekten kadinlara buyuk sabir vermiş

nee balayinda sizin odadami kaldi 😱😱allahim nasil kaynanalar var yaa
Ewet canim gerdege onla gircem sandim😅

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde dusuk tehlikem var plesanta rahim agzini kapatmis tehlikeli dedi ayda bir gidiyorum ozele aylik 150 tl cok degil esimd3 annem idereli olalim diye diyor nerden kisarsak ordan kaar gibi dusunuyor dedi bende oturdum hesapladim gecen ay 870 tl sigaraya para vermissin az ic ozaman dedim kendilerinin zamaninda hastanemi varmis ewde dogurmuslar vb...

Onu bende yapacam az kaldi canim 20 gunluk ewliyken geldi 4 ay kaldi odamiza 2 kere esim le o is icin girdik hemen arkamizdan kapiyi calmadan girdi ama keske oyle yakalasaydi ben kiyameti kopartsaydim ondan sonrada 4 ay esim uzak durdu

Onu bende yapacam az kaldi canim 20 gunluk ewliyken geldi 4 ay kaldi odamiza 2 kere esim le o is icin girdik hemen arkamizdan kapiyi calmadan girdi ama keske oyle yakalasaydi ben kiyameti kopartsaydim ondan sonrada 4 ay esim uzak durdu
İnsan utanır çocuğuna harcadı paraya laf ediyor şerefsiz valla sen az bile söylemişsin ben olsa daha ağır konusurdum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ewet canim gerdege onla gircem sandim😅
deseydinki se neyi bekliyosun anne işi yapalim sonra gel tammmi deseydin keske yaaa sabir ya selamet yaa insanin asabini bozuyolar kaynanalar

İnsan utanır çocuğuna harcadı paraya laf ediyor şerefsiz valla sen az bile söylemişsin ben olsa daha ağır konusurdum
benim eşim cok şükur para konusunda hiç öyle yapmaz ne zaman gerekiyosa ne gerekiyosa al yap der ben kendim bu ay iyiyim hastaneye gitmeye gerek yok diyorum eşim yok iyi olsanda git belki tahlil falan yaparlar falan diyo ağrim var diye sürekli hastaneye gidelim diyo ama kovit oldugum icin kendi doktoruma gidemedigim icin yok diyorum para konusunda eli öpülcek kişi eşim elhamdulillah cok şükür iyikide böyle vallahi

deseydinki se neyi bekliyosun anne işi yapalim sonra gel tammmi deseydin keske yaaa sabir ya selamet yaa insanin asabini bozuyolar kaynanalar

benim eşim cok şükur para konusunda hiç öyle yapmaz ne zaman gerekiyosa ne gerekiyosa al yap der ben kendim bu ay iyiyim hastaneye gitmeye gerek yok diyorum eşim yok iyi olsanda git belki tahlil falan yaparlar falan diyo ağrim var diye sürekli hastaneye gidelim diyo ama kovit oldugum icin kendi doktoruma gidemedigim icin yok diyorum para konusunda eli öpülcek kişi eşim elhamdulillah cok şükür iyikide böyle vallahi
insan evladi icin harcadigi paraya laf edermi yaa

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

insan evladi icin harcadigi paraya laf edermi yaa
Artık anası nasıl dolduruyorsa hastane ücretine laf ediyor insan bir düşünür bu kadın benim çocuğuma gebe her yerde korona riski var diye ama nerde

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Artık anası nasıl dolduruyorsa hastane ücretine laf ediyor insan bir düşünür bu kadın benim çocuğuma gebe her yerde korona riski var diye ama nerde
Aynen canim bugun memeleketteki doktora gittik donustede doner cnm istedi ewdede benim istedigim yemek pisti disarda yedim 5 saat sonrada ewe geldim 2 tabak yedim hala tripli neymis insan acindan olsede yemezmis dis1rda para vermisisz 10 lira yha 10 lira ewdeki yemektende yedim sabah kahvaltisini 7 de yaptim aksam 9 a kadar nasil ac kalayim ben normaldede dayanam simdide hamileyim bebegime zarar

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim de aileciydi ama artik o kadar iyi goruyor ki her seyi. Biz yavrumuzu topraga verdikten 3 gun sonra görûmcem gule oynaya evlendi. Hala zoruma gidiyor nasil yaptilar. Bunu bile yapan aileler var, insanliktan nasip almayan erkek ailelerinden her sey beklenir. Sen canini sikma.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim bugun memeleketteki doktora gittik donustede doner cnm istedi ewdede benim istedigim yemek pisti disarda yedim 5 saat sonrada ewe geldim 2 tabak yedim hala tripli neymis insan acindan olsede yemezmis dis1rda para vermisisz 10 lira yha 10 lira ewdeki yemektende yedim sabah kahvaltisini 7 de yaptim aksam 9 a kadar nasil ac kalayim ben normaldede dayanam simdide hamileyim bebegime zarar
Valla kuzum kocan koyacak mesafeyi anasına dur diyecek yoksa meydanı boş buldukça konusuyorlar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum kocan koyacak mesafeyi anasına dur diyecek yoksa meydanı boş buldukça konusuyorlar
bundan iki ay önce ablamlara gittik cok yagmur yagdigi icin geri yoldan donmek zorunda kaldik eve gelir gelmez mutfaga gittim yemek yemege vallahi kaynanam bi kizdi dedi ki kizim dişari cikmişsin kocanla beraber ordan gitseydiniz yemege sonra eve gwlseydiniz dişari cikip eve gelip yemek yemek nedir kizim yaa dedi valla kaynanamin o kizmasi cok hoşuma gitti beni düsundugu icin bunu söyluyodu biraz o zaman gözume girdi kaynanam vallahi kaynanamdan cok cektim ama yemek para konularindan hiç cekmedim elleri cok acik para konularinda

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Kabullenmeye çalış bence canım herkeste var bu durum maalesef
Kızlar inanın. Böle seyleri duyunca cok üzülüyorum ben yaa 😢 gidip kaynanamın elini öpesim geliyo. 🤲Bizimki de ben cocuklarla uyuyorum diye bana kızar. Gencsiniz yanyana uyuyun der erkek bos bırakmaya gelmez kızım toparla yakasını eline al diye nasihat eder 🤷‍♀️öyle ki oğlunu bana verdi ☺️

Defne

Kayıtlı Üye
rank
bundan iki ay önce ablamlara gittik cok yagmur yagdigi icin geri yoldan donmek zorunda kaldik eve gelir gelmez mutfaga gittim yemek yemege vallahi kaynanam bi kizdi dedi ki kizim dişari cikmişsin kocanla beraber ordan gitseydiniz yemege sonra eve gwlseydiniz dişari cikip eve gelip yemek yemek nedir kizim yaa dedi valla kaynanamin o kizmasi cok hoşuma gitti beni düsundugu icin bunu söyluyodu biraz o zaman gözume girdi kaynanam vallahi kaynanamdan cok cektim ama yemek para konularindan hiç cekmedim elleri cok acik para konularinda
Ah ne guzel

Kızlar inanın. Böle seyleri duyunca cok üzülüyorum ben yaa 😢 gidip kaynanamın elini öpesim geliyo. 🤲Bizimki de ben cocuklarla uyuyorum diye bana kızar. Gencsiniz yanyana uyuyun der erkek bos bırakmaya gelmez kızım toparla yakasını eline al diye nasihat eder 🤷‍♀️öyle ki oğlunu bana verdi ☺️
Ay kayniniz falan yokmu 😅😅zevkle kuma alinir

Ay kayniniz falan yokmu 😅😅zevkle kuma alinir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar