Ankara bilkent şehir hastanesi doğum yapan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Anne123 tarafından oluşturulan Ankara bilkent şehir hastanesi doğum yapan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 740 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Ankara bilkent şehir hastanesi doğum yapan
Konbuyu başlatan Anne123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
1 Sene Önce Yaptım Sezeryan doğum Refakatçi Yanına Veriliyor Benim Annem Yanımdaydı 3 gün Kaldık

Hayırlı sağlıklı evlat olsun niye 3 gün kaldınız
Benim 2. Doğumum olcak inşaallah. İlkinde sezaryan diye 2 gün kalmıştık normalleri ertesi gün taburcı ediyolardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben canım 35 gün önce sezaryan doğım yaptım benimle beraber işk gün yengem kaldı sonra eşim kaldı 3 gün . 2 yıl öncede oğlumu doğum ettim onda da ilk annem sonra eşim kldı. Doktor, ebeler, kat hizmetlisi ve hemşireler aşırı güler yüzlü ve iyiler odalar hijyenik yani doğum düşünürsen öneririm
Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşaallah.
İlk eşinizi almadılar mı? Ben eşim kalsın istiyorum da

2. Sezeryan için günü ne zaman belli oluyor? Kontrole gidincemi yatış verdiler yoksa bi kaç hafta önceden mi gün verdiler?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı sağlıklı evlat olsun niye 3 gün kaldınız
Benim 2. Doğumum olcak inşaallah. İlkinde sezaryan diye 2 gün kalmıştık normalleri ertesi gün taburcı ediyolardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşaallah.
İlk eşinizi almadılar mı? Ben eşim kalsın istiyorum da

2. Sezeryan için günü ne zaman belli oluyor? Kontrole gidincemi yatış verdiler yoksa bi kaç hafta önceden mi gün verdiler?
Canım benim doğumum her ikisinde de ani oldu ben iki doğumu da annemin yanında oldum eşim şehir dışından gelene kadar mecburen ilk gün kalamadı yoksa erkek refakatçiye izin var yani. İlkk doğımum 37+6 da oldu suyum geldiği için . 2. Doğum 38+3 de gün almaya gidince sancılarım çıkınca ve ağrım olunca oldu

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doğumum her ikisinde de ani oldu ben iki doğumu da annemin yanında oldum eşim şehir dışından gelene kadar mecburen ilk gün kalamadı yoksa erkek refakatçiye izin var yani. İlkk doğımum 37+6 da oldu suyum geldiği için . 2. Doğum 38+3 de gün almaya gidince sancılarım çıkınca ve ağrım olunca oldu
Anladım sağlıkla büyüsünler inşaallah. 🥰
Tek kişilik odadamıydınız en baştan yoksa eşiniz gelince oda değişikliği yaptılarmı?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Anladım sağlıkla büyüsünler inşaallah. 🥰
Tek kişilik odadamıydınız en baştan yoksa eşiniz gelince oda değişikliği yaptılarmı?
İlk çiftti ani olduğu için sabah eşim gelir gelmez beni tek kişilik odaya aldılar ilk gebeliğğmde . 2. Gebelikte boş oda yoktu eşim servisin önünde bekledi aynı gece oda boşaltıp bizi aldılar yine geldiği gün sabah . Önceden haberin verin bakacak kimse yok ona göre oda ayarlayın diye bizzat bildirm yoksa bazı kişilere çok sorun çıkardılar .

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
İlk çiftti ani olduğu için sabah eşim gelir gelmez beni tek kişilik odaya aldılar ilk gebeliğğmde . 2. Gebelikte boş oda yoktu eşim servisin önünde bekledi aynı gece oda boşaltıp bizi aldılar yine geldiği gün sabah . Önceden haberin verin bakacak kimse yok ona göre oda ayarlayın diye bizzat bildirm yoksa bazı kişilere çok sorun çıkardılar .

Aslında bende ilk doğumu orda yaptım. Eşim kaldı kimsemiz yok dedik. Yatış yapıldığı anda dedim. Zor kabul ettiler ama. Hatta benim oğlum da 7mayıs 22 :) sizin tarihi yeni fark ettim :)

Aradan zaman geçti. Aynımı hala diye yazdım buraya. Bizi zor kabul ettiler Annenizi gördükleri halde eşinizi nasıl aldılar yaa ne güzel. Bana oda ayarlayana kadar bayan birini çağıramazmısın diye sordular kaç kere. Bi tanesi şansına heryer dolu eşinizi alamıcaz diyende oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aslında bende ilk doğumu orda yaptım. Eşim kaldı kimsemiz yok dedik. Yatış yapıldığı anda dedim. Zor kabul ettiler ama. Hatta benim oğlum da 7mayıs 22 :) sizin tarihi yeni fark ettim :)

Aradan zaman geçti. Aynımı hala diye yazdım buraya. Bizi zor kabul ettiler Annenizi gördükleri halde eşinizi nasıl aldılar yaa ne güzel. Bana oda ayarlayana kadar bayan birini çağıramazmısın diye sordular kaç kere. Bi tanesi şansına heryer dolu eşinizi alamıcaz diyende oldu
Çünkü annemin ilkinde evde bakacak bir oğlu vardı ikinci doğumumda ise evde bakılacak 2 yaşında bir torunu . Siz yinw aynı şekil konuşun evet bende ilk miniğimi 06.05.2022 de doğurdum 🤭🤭

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü annemin ilkinde evde bakacak bir oğlu vardı ikinci doğumumda ise evde bakılacak 2 yaşında bir torunu . Siz yinw aynı şekil konuşun evet bende ilk miniğimi 06.05.2022 de doğurdum 🤭🤭

Ankarada gurbetteyiz ikimizde zaten kimsemiz gerçekten yok. Annem inşaallah doğum için gelcek ve 2 yaş toruna bakcak inşaallah 😀
Çok sordum hakkınızı helal edin💕💕 Annenizi görmesine rağmen iyi çocuğa babası baksın demediler
İlk gün oğlunuz nerde kaldı anneniz sizle kalırken

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ankarada gurbetteyiz ikimizde zaten kimsemiz gerçekten yok. Annem inşaallah doğum için gelcek ve 2 yaş toruna bakcak inşaallah 😀
Çok sordum hakkınızı helal edin💕💕 Annenizi görmesine rağmen iyi çocuğa babası baksın demediler
İlk gün oğlunuz nerde kaldı anneniz sizle kalırken
Canım babası zaten bende şehir dışından geldi ki doktorlar bunu ben ameliyata girerken bile biliyordu hatta ameliyattan çıktım bebeğim direk yoğun bakıma gitti babasının telefonunu istediler o şuan bırada değiş sabah gelecek dedik o yüzden sorun olmadı ve ilk gün amnem değil yengem durdu annem oğluma baktı . Sabah eşim geldi yengemin çocuğu rahatsızdı zsten benim de çocuğum hasta ben artık kalamam dedi eşimde zaten normalde benim adım yazılmıştı refakatçi olarak dediği için aynı gün tekli odaya alındım. Estağfurullah canım ne hakkı . Anneme o zaman siz durun dediler annemde zaten ziyaretw oğlumla gelmişti evde bakmam gereken bir torunum var biraz anlayışlı olun dedi Allah razı olsun hemşireler baua iyiydi .

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
Canım babası zaten bende şehir dışından geldi ki doktorlar bunu ben ameliyata girerken bile biliyordu hatta ameliyattan çıktım bebeğim direk yoğun bakıma gitti babasının telefonunu istediler o şuan bırada değiş sabah gelecek dedik o yüzden sorun olmadı ve ilk gün amnem değil yengem durdu annem oğluma baktı . Sabah eşim geldi yengemin çocuğu rahatsızdı zsten benim de çocuğum hasta ben artık kalamam dedi eşimde zaten normalde benim adım yazılmıştı refakatçi olarak dediği için aynı gün tekli odaya alındım. Estağfurullah canım ne hakkı . Anneme o zaman siz durun dediler annemde zaten ziyaretw oğlumla gelmişti evde bakmam gereken bir torunum var biraz anlayışlı olun dedi Allah razı olsun hemşireler baua iyiydi .
Refakatçi adını yatış yapıldığında mı yazdırdınız yoksa daha önce mi? Gebe okuluna yazdırmak gerekiyor mu ilkinde öyle yapmıştım ama bunda gebe okuluna hiç gitmedim.

Annemin çocuğa bakıp eşimin benim yanımda kalması her açıdan daha mantıklı bizim için. Başka hiç bir akrabamız yok zaten. Normal zamanında gelirse bebek hanım inşaallah eşimle yalnız gideriz doğuma yada kontrole annemi görmezler zaten. Ev hastane uzak annem ankaranın ulaşımını bilmiyor tek gelemezde. Sezaryan olcam yine mecbur.
Erkek refakatçiye Hemen tabi olur demedikleri için bir geriliyorum yaa kabul etmezlerse diye taze yaşamış birinden dinlemek rahatlattı 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar