Ankara şehir hastanesinde doğum yapan anneler 🖐💐☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesinde doğum yapan anneler 🖐💐☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,122 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesinde doğum yapan anneler 🖐💐☺
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızşar Ankara şehir hastanesinde doğum yapanlar varsa doğum tecrübelerini hastaneyle ilgili bildiklerini doktor ve ebelerinin isimlerini paylaşabilir mi😇 hastanede işimizi kolaylaştıracak bilmemiz gereken şeyler var mı iyi yönleri kötü yönleri neler oldu sizin için tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz 💜

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızşar Ankara şehir hastanesinde doğum yapanlar varsa doğum tecrübelerini hastaneyle ilgili bildiklerini doktor ve ebelerinin isimlerini paylaşabilir mi😇 hastanede işimizi kolaylaştıracak bilmemiz gereken şeyler var mı iyi yönleri kötü yönleri neler oldu sizin için tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz 💜
Kontrollerimi gidiyorum doğuma da çok az kaldı, hatta kadın doğum servisinde yattım bile genel olarak memnunum

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Kontrollerimi gidiyorum doğuma da çok az kaldı, hatta kadın doğum servisinde yattım bile genel olarak memnunum
Belli bir doktorunuz var mı? Doğumunuz şlk doğum mu olacak? Bende 8 i bitirmek üzereyim belli bir doktorum yok onun tedirginliğini yaşıyorum doktor öneriniz var mı? Doğum servisi nasıldı tek kişilik miydi odalar? İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla bebişlerimize kavuşuruz 🌸

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
Belli bir doktorunuz var mı? Doğumunuz şlk doğum mu olacak? Bende 8 i bitirmek üzereyim belli bir doktorum yok onun tedirginliğini yaşıyorum doktor öneriniz var mı? Doğum servisi nasıldı tek kişilik miydi odalar? İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla bebişlerimize kavuşuruz 🌸
Yani şöyle bugün kontrole geldim tekrar yatışım oldu şuan tek kişilik odadayım.ilgililer. hangi doktora denk gelirse

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende Ankaradayım ama şehir hastanesine gitmiyorum 12cadde nafız körez kadın dogum hastanesinde dogum yapacam doktorum operatör doktor fatih demir çok profesyonel bir doktor

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba doğum yaptınız mı acaba bende. Şehir hastanesi düşünüyorum çok merak ediyorum odalar kaç kişilik refakatçi alınıyormu
Bende ankara şehir hastanesine gidiyorum canım doğumu orada düşünüyorum gebe okuluna kayıt olanlara ayrıcalık tanıdıklarıni duymuştum bende kayıt yaptırdım refakatçi alıyorlar ben eşimi yazdırdım refakatçi olarak yanıma degisiklik olursa bildiricem sabit bir doktor bulmak çok zor doktor herhangi bir doktor olabilir ama hastane anne ve bebek açısından çok iyi tavsiye ederim

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Özel ede gidiyordum devletede ama özel bana 8 bin 500 dedi özeli iptal ettim devlete gidecem doguma cnm doktorum çok iyi kuzum
Doktorun iyiyse gerekte yok bende kan verdim benim kan değerleri inişli çıkışlı bı değişik çıktı EKG çektiler formları doldurdum cumartesi covid testi yapacaklar spinal seçtim zorluyor anestezi doktoru hem epidural spinal olsun diye yok sadece spinal dedim ama kararsizda kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar