Sorum var ankara sincan da yasayan varmi tanisalim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan ankara sincan da yasayan varmi tanisalim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ankara sincan da yasayan varmi tanisalim
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayliz Liya

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
evet oyleler ama en yakin da orasi acil durumda oraya gidyrm 😓
Maalesef bizimde araba olmadığından mecburi olarak istemesemde oraya gidiyorum ama yüzüme bile bakmiyolar bı ezberlemisler kan ver veya düşük riskin var demeye kalp atışını saniyelik duyabildim sadece tabi oda harika bı duygu ama işte cuma günü şehir Hastanesi'ne gidicem bakalım orda iyice herşeyi öğrenirim inşallah bide canım senin soyisim ne veya 2 kız 1 erkek kardeşin varmı bende evlenmeden önce Sincan plevnede oturuyorum da Esma diye bı arkadaşım vardı o yüzden soruyorum yanlış anlama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ay o sükrana bende denk geldim cok kotu bagiriyor azarliyor hep birlikte sikayetler yazip attirsak ya ordan 😅 kurtulurdik
Evet sukran ve rahime iğrenç muayene bile etmiyorlar ama gül jelin var onlara göre daha ilgili canım

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
ay o sükrana bende denk geldim cok kotu bagiriyor azarliyor hep birlikte sikayetler yazip attirsak ya ordan 😅 kurtulurdik
Bana söylediği zaman şoka ugramistim şehir Hastanesi'nde kileri kurban olayım canimli işte güzel anne felan diye konusuyolar evet var aralarında yok değil. İt gibi olan ama şuana kadar denk gelmedim inşallah gelmemde

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef bizimde araba olmadığından mecburi olarak istemesemde oraya gidiyorum ama yüzüme bile bakmiyolar bı ezberlemisler kan ver veya düşük riskin var demeye kalp atışını saniyelik duyabildim sadece tabi oda harika bı duygu ama işte cuma günü şehir Hastanesi'ne gidicem bakalım orda iyice herşeyi öğrenirim inşallah bide canım senin soyisim ne veya 2 kız 1 erkek kardeşin varmı bende evlenmeden önce Sincan plevnede oturuyorum da Esma diye bı arkadaşım vardı o yüzden soruyorum yanlış anlama

Evet sukran ve rahime iğrenç muayene bile etmiyorlar ama gül jelin var onlara göre daha ilgili canım
yok ben istanbuldan gelin geldim ankaraya sincanda esim ailesi oturyor bizde aile binasinda kaliyrz

Bana söylediği zaman şoka ugramistim şehir Hastanesi'nde kileri kurban olayım canimli işte güzel anne felan diye konusuyolar evet var aralarında yok değil. İt gibi olan ama şuana kadar denk gelmedim inşallah gelmemde
gul jelin gercekten iyi bide erkek doktorlar var onlara hic gitm3dim bilmiyrm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar