Sorum var Anlamıyorum yaaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merysezek tarafından oluşturulan Anlamıyorum yaaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anlamıyorum yaaa
Konbuyu başlatan Merysezek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Kan testım beta hcg 13.95 cıktı bugun bu sabbah idrar testı yaptım önceden silik cızgı cıkardı şimdi yaptıgımda o bıle yok ne sacma neye ınancagımı nabcagımı sasırdım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kan testım beta hcg 13.95 cıktı bugun bu sabbah idrar testı yaptım önceden silik cızgı cıkardı şimdi yaptıgımda o bıle yok ne sacma neye ınancagımı nabcagımı sasırdım
Evde yapılan testler çokta güvenilir değil canım bozuk olabiliyor en garantisi kan vermek bugün tekrar beta versen iyi olur

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canim kan tahlili verirken sonucu çıktığın da doktor sana demedi mi tekrar gel bakalım çünkü yükselmesi lazım değerinin ve hergun vermen lazım

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Ben de tam bunu yazacaktım bugün de cuma haftasonu girmeden araya bir git sor bence
Salaklar işte banna bişey demmedı kı hastaneye gıttık tahlıl verdım bana dedıler burda beklemınze gerek yok ınternetten bakabılırsınız sonuca
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de tam bunu yazacaktım bugün de cuma haftasonu girmeden araya bir git sor bence
Bıze hıc bişey demmedıler bıde özel olcak

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Salaklar işte banna bişey demmedı kı hastaneye gıttık tahlıl verdım bana dedıler burda beklemınze gerek yok ınternetten bakabılırsınız sonuca

Bana da dememişlerdi kağıdı elime vermişlerdi tam çıkıyordum baktım bir sürü rakam bişey anlamadım, sonra döndüm dedim bu ne demek tebrik ederiz gebelik var dediler

Tüm sayfalar yüklendi.