Sorum var Anlamıyorum yaaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merysezek tarafından oluşturulan Anlamıyorum yaaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anlamıyorum yaaa
Konbuyu başlatan Merysezek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Salaklar işte banna bişey demmedı kı hastaneye gıttık tahlıl verdım bana dedıler burda beklemınze gerek yok ınternetten bakabılırsınız sonuca
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bıze hıc bişey demmedıler bıde özel olcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bıze hıc bişey demmedıler bıde özel olcak
Bence yeniden kan ver canım sen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Adet sancısı gıbı sag bacagımda agrı karnımda da sancı oluyo bugun ama eşimlede affedersiniz ilşkiye giriyoruz yanı nabcagımı bılmıyorum emın olamıyorum
Gebeliğin çok yeni ilk üç ay ilişki konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Bence bir doktora görün ona da danış bu konuyu

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin çok yeni ilk üç ay ilişki konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Bence bir doktora görün ona da danış bu konuyu
Varmı ki valla bı sevınemedım dogru duzgun ben bıraz beklemek istiyorum ama kaynanam benden cok heycanlı o test alıp gelıyo bı cıkıyo bı cıkmıyo moralım bozuluyo

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Varmı ki valla bı sevınemedım dogru duzgun ben bıraz beklemek istiyorum ama kaynanam benden cok heycanlı o test alıp gelıyo bı cıkıyo bı cıkmıyo moralım bozuluyo
Moralini bozma canım senin ilk beta da gebelik var görünüyor doktora gitsen kaç haftalık olduğu kesenin yerleşim yerini görür en azından sende rahatlarsın ayrıca tekrar kan vermen lazım ilk sonucun iki katı daha fazlası olması lazım bunları yaparsan Allah'ın izniyle sevineceksin

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar