Anne evi kaynana evi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Anne evi kaynana evi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Anne evi kaynana evi
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Söylüyorum Neymiş ben bu eve gelin gelmişim onlara hizmet etmek zorundaymışım Hangi eve gelin geldiğini unutma hizmetçi olarak kimsenin evine gelmedim benim annemin de bana ihtiyacı var Amin canım Allah razı olsun
Az yesinde kendine uşak tutsun o zaman terbşyezize bak anası da o zaman kendi evinin hizmetçisi bu nasıl bir terbiye ya cidden şaşıyprum baban ve annen seni onun pisliğini topla diye mi büyütttü. Allahım ya bunu ona iyice söyle kusura bakmasın da kimse kimseye köle olmak için evlenmiyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok sinirleniyorum elifim şuan kaynanamin evinden yazıyorum
Gittin yani ben olsam hayata gitmem inadım inat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az yesinde kendine uşak tutsun o zaman terbşyezize bak anası da o zaman kendi evinin hizmetçisi bu nasıl bir terbiye ya cidden şaşıyprum baban ve annen seni onun pisliğini topla diye mi büyütttü. Allahım ya bunu ona iyice söyle kusura bakmasın da kimse kimseye köle olmak için evlenmiyor
Ben kendime zor bakiyom Ayşenur kimseye hicccc bakamam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gittin yani ben olsam hayata gitmem inadım inat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kendime zor bakiyom Ayşenur kimseye hicccc bakamam
Vallla kuzum benim eşim bana ta başta dedi kimsenin hizmetçisi değişsin seni hizmetçi olarak almıyırum ben o eve diye şükür her şeye yardım eder babası bile kendi yattığı yatağı toplar . Böylese olmak zorunda

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Yani var ya Rabbim sanki böyle erkeklerden aklı kısmış empati yeteneğinden yoksun bırakmış, bu dünyaya da ot diye yollamış. Alsınlar annelerini birlikte yiyip, icip birbirlerinin derdini tasasini onlar çeksinler. Seni de üzmek istemem ama Vallahi böyleleri çekilecek dert değil 🙄 Rabbim sabır versin canım inşallah halledersiniz

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle cok haklısın

Maşallah ne güzel böyle kocalar da piyongi gibi🤣🤣👍
Benimde kocam bana öyle söyledi seni hizmetçi diye almıyorum seni sevdiyim için benim can yoldaşım sirdaşım olmani isdiyorum ama napasin işde ahahah kayınvalide bide bilmiyorumda Türkçe kocanin ablasına nə söyleniyor sizde onlar yapiyolar işde biseyler ama çok şükür kocamda pek ilgilenmiyor banada soyluyoki Burak nə soyluyolar söylesinler sen bu kulağından al bu kulağından birak😅
Çok şükür hem onlarla aynı evde kalmiyorum başım gitsin inşAllah da hep öyle olur yaşlaninca bana gelmez çünkü hakkaten çok haksiz bir kayınvalidem var🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar