Anne evi kaynana evi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Anne evi kaynana evi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,722 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Anne evi kaynana evi
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh ahhhh benim eşimde çok annesci malasef bide ben kaynanamla yaşıyorum 3yildir artık çok bunaldım senide çok iyi anlıyorum ufak bı sey olur eşine inanmazlar annesine inanırlar ben çok yaşıyorum kizlar derdim cokkk 🥺🥺🥺
Çok Şükür ben ayni evde değiliz ama beni de bunaltan kocam oluyor kaynana konusunda rabbim bize bir çıkış yolu göstersin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay insan bazen dağın başına çocuğuyla çıkıp kimse dokunmasın istiyor
Ay keşke ne güzel olurdu vallahi ama benim hayalim laren büyüdükten sonra böyle bir daha evi yapmak oraya gitmek yani Herkesten uzak Her Şeyden Uzak şehirden uzak insanlardan uzak bu hayalimi gerçekleştireceğim inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle kocaya da gerek oğlum olsun yeter
Huzur bozan hiç bir şey olmasın bi annem bi kızım olsun bana yeter 🙏🏼
Ay keşke ne güzel olurdu vallahi ama benim hayalim laren büyüdükten sonra böyle bir daha evi yapmak oraya gitmek yani Herkesten uzak Her Şeyden Uzak şehirden uzak insanlardan uzak bu hayalimi gerçekleştireceğim inşallah
Şu kpssye çalışamıyorum bir türlü Ülkü hanımcım izin vermiyor bu aralar, az buçuk iyi bir puan alabilirsem denize yakın bütün taşraları yazacağım tercihlere

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Huzur bozan hiç bir şey olmasın bi annem bi kızım olsun bana yeter 🙏🏼

Şu kpssye çalışamıyorum bir türlü Ülkü hanımcım izin vermiyor bu aralar, az buçuk iyi bir puan alabilirsem denize yakın bütün taşraları yazacağım tercihlere
İnşallah canım inşallah Allah'ım hakkında istediğini hayırlısını versin Rabb'im

Tüm sayfalar yüklendi.