Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini

• Konbuyu başlatan Havin
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havin tarafından oluşturulan Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,383 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annede fiziksel belirtiler kız erkek tahmini
Konbuyu başlatan Havin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Valla benm 2.kizim olucak inşallah benmki erkek karnı gibi sivri oldu😅 ilk kızımda yayvandi kalça genislemisti bunda ise sadece önde top gibi gören erkek saniyor🙈 aserme konusu canın tatlı eksi istemesi de tutmadı o da kişiye göre değişiyor bence cinsiyetle alakası pek yok😇
Aynen bende de aynıydı. 2 oglum var. Kızım olucak şimdi. Karnım sivri. Tatlıda istiyom ekşide 😃 çook zayifladım. Bir tek karnım var yanı o kadar 😀😀😀 her kes yine erkek dedi kız söyledoler ultrasonda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ilk gebeliğim hiçbir değişimim olmadı. Tek bir şey var oda 25 haftalık olmamıza rağmen karnımın hâlâ büyümemiş olması. Ha bide vücudum eskisine göre daha parlak ve güzel. 🥰
ALLAH BAGIŞLASIN. ama nasıl 25 hafta karnın nasıl büyümez🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece bulantınin daha yoğun yaşandığını hatta bazen sabahları çıkarmaya kadar vardığını biliyorum, yapılan araştırmalarda da kız gebeliklerde bulantınin daha çok olduğu ispatlanmış. Karın ve kalça şeklinin alakasını bilmem. Benim karnım çok sivriydi kız bebekte erkek mi diye sororlardi.
Benim 2 oğlum var şimdi 3.ye hamileyim henüz cinsiyetini öğrenmedim ama 2 oğlumda da mide bulantılarım kusmalarım doğuma kadar bitmedi bunda da devam ediyor daha ya inşallah geçer o araştırmayı kim yaptıysa bilemedim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar