Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,466 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Ben gündüzleri yıkıyorum kuzum klima ile ısınıyoruz diye iyice kurusun istiyorum eğer ısınma sorunu yoksa akşam yıka bi güzel emzir uyusun yavrum nasıl rahatlar şimdi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Olur hayatım bide kundak yaparsın sıcacık olur

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben gündüzleri yıkıyorum kuzum klima ile ısınıyoruz diye iyice kurusun istiyorum eğer ısınma sorunu yoksa akşam yıka bi güzel emzir uyusun yavrum nasıl rahatlar şimdi
Kombi var dogalgazlı evim kaç kişi ye dedim diyorlar 40 kudur gece yıkama bende size sorum dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hep yıkadım suyunu sabah döktüm 40 çıkana kadar böyle devam ettim
Suyunu sabahmı döküm yani

Ben hep yıkadım suyunu sabah döktüm 40 çıkana kadar böyle devam ettim
Suyunu sabahmı döküm yani

Aynen valla

Aynen valla

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Daha rahat uykuya dalar kuzum bende mecbur öyle uapiyorm

AgLeR

Kayıtlı Üye
rank
Eskiler hep derdi 40 ı çıkana kadar akşam ezandan sonra yıkanmaz bezi dışarı atılmaz çamaşırları dışarıda kalmaz diye biz oğlum da öyle yaptık hep kayınvalide le

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar