Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,530 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Canım belki batıl inanç bilmiyorum ama bizde de akşam ezanı okumadan yıkanır bebekler kırkı çıkana kadar hatta bebek kıyafetleri bile dışarıda akşam ezanına kadar kalmaz

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Canım bende kızım 2 yaşında hep gece yıkıyorum uyumadan önce çünkü gündüz yıkıyorum aksama kadar aynı yikamamisim gibi bana öyle daha rahat ve gece mışıl mışıl uyuyor şimdi bide ev doğalgazlı sıcak olunca fark etmiyor yanı ne zaman yikarsan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım belki batıl inanç bilmiyorum ama bizde de akşam ezanı okumadan yıkanır bebekler kırkı çıkana kadar hatta bebek kıyafetleri bile dışarıda akşam ezanına kadar kalmaz
Ban göre çok saçma bebek ne zaman yıkanırsa yıkanır ne fark ederki

Ben hep akşamları yıkıyorum sonra yatıruyorum cnm
Bendee aynnen

Ben hep akşamları yıkıyorum sonra yatıruyorum cnm
Bendee aynnen

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kombi var dogalgazlı evim kaç kişi ye dedim diyorlar 40 kudur gece yıkama bende size sorum dedim

Suyunu sabahmı döküm yani

Suyunu sabahmı döküm yani

Aynen valla

Aynen valla
Canım batıl ınanıslara inanma aksam yıka suyu dok 40 lı 40 siz bırsey olmaz Aksam yıkayınca rahat uyur hemde

Tüm sayfalar yüklendi.