Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,533 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler 22 günlük bebegim akşam yıkasam olurmu
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Ben her akşam yıkıyorum oğlumu 12 günluük

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı 22 gün oldu bebegim göbegi için yıkayamadım akıntı için çok şükür iyi oldu dün eşim fileli bebek küveti aldı rahat yıkıyalım diye ama her kafadan bi laf çıkıyor size sormak istedim kızımı akşam yıkasam direk yataga koysam olurmu
Büyükler öyle derler bu konuda fikrim yok yani akşam yıkanınca ne oluyor besmele çekerek hatta suyuna Ayetel Kürsi oku ne olabilir ki yani bilmiyorum büyükler yıkanmaz der, bezini akşam dışarı koyma derler, kıyafetlerini akşam yıkama asma derler vs vs ama sanırım ben yıkadım akşam birşey olmadı. Evin sıcaksa yıka rahatlasın minnak bide sar kundakla emzir mis hatta banyo sonrası mini de bir masaj yap karnına sar uyusun. Çünkü eskilere kalsa herşey yasak birisi demişti ki bana kayınvalidemdi galiba lohusalar birini yolcu etmezmiş güle güle demezmiş falan bilmiyorum doğrusu ne ama bana batıl gibi geliyor. Şimdi bu gavurlar bizim batıl inançları bilmiyor ya bunların bebekleri yada lohusa kadınlarına bişey mi oluyor 🤦🤦😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yıka kuşum söylenenlere kulak asma banada burdaki komşum dedi yıkama kirkli bebek yikanmaz diye yıkadım hiçte bisey olmadı çok şükür çok quzel uyku cekiyo qece yikandqnda

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Büyükler öyle derler bu konuda fikrim yok yani akşam yıkanınca ne oluyor besmele çekerek hatta suyuna Ayetel Kürsi oku ne olabilir ki yani bilmiyorum büyükler yıkanmaz der, bezini akşam dışarı koyma derler, kıyafetlerini akşam yıkama asma derler vs vs ama sanırım ben yıkadım akşam birşey olmadı. Evin sıcaksa yıka rahatlasın minnak bide sar kundakla emzir mis hatta banyo sonrası mini de bir masaj yap karnına sar uyusun. Çünkü eskilere kalsa herşey yasak birisi demişti ki bana kayınvalidemdi galiba lohusalar birini yolcu etmezmiş güle güle demezmiş falan bilmiyorum doğrusu ne ama bana batıl gibi geliyor. Şimdi bu gavurlar bizim batıl inançları bilmiyor ya bunların bebekleri yada lohusa kadınlarına bişey mi oluyor 🤦🤦😅😅
Aynen yıkadım Ohhhh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yıka kuşum söylenenlere kulak asma banada burdaki komşum dedi yıkama kirkli bebek yikanmaz diye yıkadım hiçte bisey olmadı çok şükür çok quzel uyku cekiyo qece yikandqnda
Aynen yıkadım akşam

Aynen yıkadım akşam

Aynen yıkadım akşam

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bende yıkadım akşamdan besmele ile yıka hiç birşey olmaz Allah 'ın izniyle eskiden ev mi vardı doğru düzgün onların zamanında evler böyle değildi kıyafet yoktu belkide giydirmeye o zaman a uygun konuşuyorlar büyükler hep

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayir yıkama bir gün bekle sabah yıka

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1.ci cocukta banada Akşam yıkanmaz vs diyen cok oluyordu ama ben de hep Akşam yıkadım hem eşim geliyordu yardim ediyordu hemde Akşam yikadigimda uyuması daha rahat oluyordu.

Tüm sayfalar yüklendi.