Sorum var Anneler acil bakarmisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan Anneler acil bakarmisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler acil bakarmisiniz?
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
selam anneler nasilsiniz?bilen biliyo bebegim 2 aydi boyle.doktor bi suru ilac verdi salik ocagi aynen oyle yapti.ama bir turlu gecmiyo ne yapayim ben🥺 yeniden doktora gitmemiz icin randuvumuza daha var.kollari bu sekilde baska bi yerde yok.su cicegine kadar kremler surdum ama bi caresi yok
Hangi bölüme gittin sen canım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
selam anneler nasilsiniz?bilen biliyo bebegim 2 aydi boyle.doktor bi suru ilac verdi salik ocagi aynen oyle yapti.ama bir turlu gecmiyo ne yapayim ben🥺 yeniden doktora gitmemiz icin randuvumuza daha var.kollari bu sekilde baska bi yerde yok.su cicegine kadar kremler surdum ama bi caresi yok
Kuzum hala aynimi

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Eşiniz ne işle uğraşıyor yada evde hayvan bakıyor musunuz diye sorsam daha mantıklı olur evinizde minicik zıplayan böcekler var mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar