Anneler bir şey danışacam sizlere

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Anneler bir şey danışacam sizlere başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Anneler bir şey danışacam sizlere
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dene canım ben şahsen dualara cok inanırım yani herkes inanir ama ben cok faydasını görüyorum dualar ile Allah şifa versin inşallah 🤲🙏
İnşallah kuzum iyice araştırdım 3 kez bebeğe Beyyine suresi okunmalıyjış cidden şifa veren bir sureymış dün Kayra ya okudum, bugün yenşden okuyacam daha doğrusu şifasını görene kadar her gün okuyacam.. sonra o şifa ayetlerini kaynatıp ilk bir damla su verecem oğluma sonra o su ile duş aldıracam. Rabbim inşallah şifasını verir Miniğimin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah çiçeğim inşallah işe yarar
İnşallah kuzumn

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum iyice araştırdım 3 kez bebeğe Beyyine suresi okunmalıyjış cidden şifa veren bir sureymış dün Kayra ya okudum, bugün yenşden okuyacam daha doğrusu şifasını görene kadar her gün okuyacam.. sonra o şifa ayetlerini kaynatıp ilk bir damla su verecem oğluma sonra o su ile duş aldıracam. Rabbim inşallah şifasını verir Miniğimin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzumn
İnşallah 💖 balım ben inanıyorum iyilesicek neyi varsa Allah'tan başka yardım eden yok allaha inanıp yaparsan karşılığını alırsın eminim
🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah 💖 balım ben inanıyorum iyilesicek neyi varsa Allah'tan başka yardım eden yok allaha inanıp yaparsan karşılığını alırsın eminim
🙏
🤲🏻 İnşallah balım rabbim yalvarışkarıma geri karışılık verir inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar