Anneler ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Anneler ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler ❤️
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaha 😍 vitamin olarak ne kullaniyosunuz ben elenatal kullaniyorum ve cok pahali 80 tl tabikide hic birsey bebeklerimizden kiymetli degil ama șu devirde gecim sikintisi cok zor maalesef yinede doguma kadar icicem insallah
Vinelac kullanıyorum şuan ondan öncede farklı bir marka kullandım dediğin gibi 100 TL lik vit. Neyseki son ayima girdim çok şükür Allah herkese yardım etsin 🤲🏻

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaha 😍 vitamin olarak ne kullaniyosunuz ben elenatal kullaniyorum ve cok pahali 80 tl tabikide hic birsey bebeklerimizden kiymetli degil ama șu devirde gecim sikintisi cok zor maalesef yinede doguma kadar icicem insallah
Vala doğuma 5 gün var ilaç bitti doktor alın dedi imom 82 lira 5 günlük için aldık ama dr doğumdan sonrada kullan ilaç değil sonucta kendini toparlamana yardımcı olur dedi

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bnde elenatal kullanyorum balım
Bende 2
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala doğuma 5 gün var ilaç bitti doktor alın dedi imom 82 lira 5 günlük için aldık ama dr doğumdan sonrada kullan ilaç değil sonucta kendini toparlamana yardımcı olur dedi
dogumdan sonra viitaminler farkli oluyo diye biliyorum kendi doktorumdan ama seninkini bilemicem canim :)

Tüm sayfalar yüklendi.