Sorum var Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,761 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerim bugün çok oldum biliyorum buda son sorum 😂😂😂🥰🤣
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynı bensin vallaha ilk oğlumda beni hiç emmedi sütümü 4 ay hep sagarak verdim saatlerce makinanın başından kalkamiyordum çok şükür bu bebegimde beni emmek istiyor ama nasibi az geliyor inşallah çoğalır diye dua ediyorum 🤲🏻
İnşallah çoğalır kuzum inşallah sen bol bol emzirmeye bak ne kadar emerse o kadar gelir inşallah humana filan kullandinmi kuzum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Humananın rezene çayını günde 1 defa tüketiyorum kuzum ama bende bir işe yaramıyor heralde çok üzülüyorum sütüm tamamen kesilecek diye ilk bebeğim beni emmedi bu bebegimde beni emmek istiyor inşallah sütüm kesilmez diye dua ediyorum 😔
emzirdikce sutun artar gulum sutum yermiyo diye üzulmede uzulursen daha cok kesilir sutun ek mama alacan verecen hemde emzirecen misal benim sutum yetmedi 6 aya kadar ek mama verirodum 6 aydan sonra ek mamayi biraktim sadece emziriyorum ek gidaya başladiktan sonra mamayi biraktim sende ek gidaya başlayana kadar verebilirsin gulum ek mama

Tüm sayfalar yüklendi.