Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,352 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerrr size sorum 😂 hem korku hem heyecan ikisini bir arada yaşıyorum 🥰😇
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim
Ben 5 sene önce sezeryan doğum yaptım ve 2 ay boyunca yerimden zorla oturup kalkıyordum bunda da böyle olur muyum diye korkuyorum bebeğimi bile zorla emziriyordum sezeryandan sonra hemen ayağa kalkmam için nasıl bir yol izlemem gerek
Canım ben iki tane sezeryan doğum yaptım ilkinde evet bende çok zorlanmıştım ikinci de aynısı olur diye korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı tamam birazcık zorlandım ama o kadarda kötü degildim korkma canım inşallah seninkide kolay olur

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ameliyatı yapan doktorun eli bile fark ediyor bence.
yani ben öyle düşünüyorum.birde kişinin bünyesi ile alakalı. Beni sezeryandan 6saat sonra gece yarısı hemşire yürüttü ilk başta zordu ama yürüdükçe insan gerçekten açılıyor akşam sezeryan oldum sonraki gün sabah kendim kalkıp desteksiz yürüdüm kahvaltı WC işlerimi kendim yaptım. 2.si daha kolay geçer inşaallah ilki gibi olur diye düşünme
Teşekkür ederim canım benim inşallah bu sefer benim içinde çocuklarım içinde kolay olur 😘🤎
Canım sezeryan sonrası bol bol su iç ve yürüyüş yap evin içinde gez çabuk toparlarsin inşallah 🙏 korkma daha tecrübeli sin artık Allah yardım eder şüphesiz
Teşekkür ederim canım benim 😘🧡
Dua ed Allah a en güzel i o bize sadece Allah yardım eder bana çok etti çok nazar olur diye anlatmıyorum ama benim sezeryan oldum çok rahattım çok tahmin edemessin çok kolay oldu bir kere ağrım olmadı düşün
Darısı benim başıma insllah bende senin gibi hafif atlatırim 🙏😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 5 sene önce sezeryan doğum yaptım ve 2 ay boyunca yerimden zorla oturup kalkıyordum bunda da böyle olur muyum diye korkuyorum bebeğimi bile zorla emziriyordum sezeryandan sonra hemen ayağa kalkmam için nasıl bir yol izlemem gerek
Canım ya keşke sezeryan hakkında bir bilgim olmaz idi ben ilk gebeliğimde normal doğum yaptım şimdi ikinci gebeliğim inşallah buda normal olur

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah inşallah dua ederim sana ben
Allah razı olsun kuzum 😘💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ya keşke sezeryan hakkında bir bilgim olmaz idi ben ilk gebeliğimde normal doğum yaptım şimdi ikinci gebeliğim inşallah buda normal olur
İnşallah normal doğum yaparsın normal doğum gibisi yok en rahat ve en temizi Allah'ım gönlüne göre versin canım 😘💙

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen kendin diyosrsun 5 sene önce.. şuan herşey daha gelişti ve korkma her gebelik aynı olacak diye bir şey yok.. sağlıkla gelsin bebeğin kuzum stres yapma şimdiden ☺️

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn sezeryandan 10 gun sonra ayaga kalkip her isimi yaptim sadece 1 aylik olana kadar yattigim zaman kalkarken zorlaniyordum sanirim bünye meselesi

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn sezeryandan 10 gun sonra ayaga kalkip her isimi yaptim sadece 1 aylik olana kadar yattigim zaman kalkarken zorlaniyordum sanirim bünye meselesi
Sağlam bünyeden bende istiyorum 😂🥰 vallaha kaç gurdur düşünmekten gözüme uyku girmiyor bir yandan ya kalkamazsan iki çocuğum perişan olursa deyip duruyorum bu kurgular beynimi yedi bitirdi 😇

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağlam bünyeden bende istiyorum 😂🥰 vallaha kaç gurdur düşünmekten gözüme uyku girmiyor bir yandan ya kalkamazsan iki çocuğum perişan olursa deyip duruyorum bu kurgular beynimi yedi bitirdi 😇
Pskolojik olarak kendini kotüye hazirlama cnm niye kalkamayasin rabbim güc verir insallah ilk zamanlar yaninda sana yardimci olacak kimsen yokmu

Tüm sayfalar yüklendi.