Annişler anne karnında titreme ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Annişler anne karnında titreme ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,865 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler anne karnında titreme ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa kıyamam ama 🥲 olabilir ne de olsa herşeyi duyup hissediyorlar bakma sen okadr ufak olduklarna🥰😍
Valla kuzum ama sürekli yapmıyordu zaten miniğim 5 gün önce yaptı ilk bide post açtığım gece sanırım korktugumu anladı oda ama sağolun içimi çok rahatlattınız hepiniz Allah razı olsun 😘🤲🏻

Valla kuzum ama sürekli yapmıyordu zaten miniğim 5 gün önce yaptı ilk bide post açtığım gece sanırım korktugumu anladı oda ama sağolun içimi çok rahatlattınız hepiniz Allah razı olsun 😘🤲🏻
Büyüdükçe neler yapıyo dimi hele elini koyunca alttan kıpırdaması ona dokunmak ama tam anlamıyla kavuşamamak garip dimi🥰

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Cnm bende de oluyordu öyle doktora söylemiştim normal demişti yani korkma cnm normaldir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Büyüdükçe neler yapıyo dimi hele elini koyunca alttan kıpırdaması ona dokunmak ama tam anlamıyla kavuşamamak garip dimi🥰
Hemde çok garip kuzum şuan bile ilk gebeliğim olmasına rağmen benim elime konuşmama verdiği tepkiler sonuna kadar anneliği hissettiriyor bana ayy aglicam şimdi bi kötü oldum 🥺 rabbim isteyen ve gerçekten hak eden bütün kadınların kulaklarını doldursun inşallah evlat bambaaska bir şeymiş 🤲🏻 . En çokta babası bana sarılınca karnına tekmr atmasını seviyorum eşim bile diyor benim sana sarilamami istemiyor diye 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Öyle ama karnımda titreme olduğu zaman eşimde yanımda bulunurdu genelde o aklıma koyardı paşam bugünde kendini rahatlattı derdi😂😂
Ama buda farklı bir yaklaşım kuzum çünkü sürekli yaptığı bir şey değil ve çok uzun süren bir şeyde değil 😂😂 sanırım gerçekte ne yaptığını hiç bir zaman tam olarak öğrenemicez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar