Annişler anne karnında titreme ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Annişler anne karnında titreme ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,815 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler anne karnında titreme ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gurbet kuşu

Kayıtlı Üye
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Bende 27+6 bendede oluyo aynısı anlamadım napiyo içerde 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende 27+6 bendede oluyo aynısı anlamadım napiyo içerde 🙂
😂😂 Valla kuzum bizde tam olarak anlamadım ama tek anladığımız ve arkadaşımim doktorunun dediğine göre kötü bir şey değil artık ne yaptıkları Allah ile onun arasında sanırım hiç bir zaman tam olarak öğrenemicez 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Yer değiştirdiğinde oluyor canım benim minik oğlumda yer değiştirdiğinde titriyor dum . Bende merak ettim dra sordum öyle demişti bana 😍. İlk olunca insan herşeyi merak ediyor canım niye saçma gelsin ki 😘😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yer değiştirdiğinde oluyor canım benim minik oğlumda yer değiştirdiğinde titriyor dum . Bende merak ettim dra sordum öyle demişti bana 😍. İlk olunca insan herşeyi merak ediyor canım niye saçma gelsin ki 😘😂
Ama hep aynı yerde yapıyor kuzum titremeyi 2 kez yaptı ikisinide tam kasığımda hissettim ben değişik ama her şey olabilir 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Artık doğduktan sonra bebişlerinize söylersiniz ne yaptığını😂
Dicem zaten aklımı aldın sen diye 😂😂 karnındayken de yaramazdın dicem ona

Hemde çok garip kuzum şuan bile ilk gebeliğim olmasına rağmen benim elime konuşmama verdiği tepkiler sonuna kadar anneliği hissettiriyor bana ayy aglicam şimdi bi kötü oldum 🥺 rabbim isteyen ve gerçekten hak eden bütün kadınların kulaklarını doldursun inşallah evlat bambaaska bir şeymiş 🤲🏻 . En çokta babası bana sarılınca karnına tekmr atmasını seviyorum eşim bile diyor benim sana sarilamami istemiyor diye 😂😂
Ee tabi annesi ilk aşkı sen olcaksın paylaşırmı hiç🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ama hep aynı yerde yapıyor kuzum titremeyi 2 kez yaptı ikisinide tam kasığımda hissettim ben değişik ama her şey olabilir 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dicem zaten aklımı aldın sen diye 😂😂 karnındayken de yaramazdın dicem ona
Valla kuzum akıl sıra eremiyo bu bebeklerimize bilmiyoruz ne yapıyorlar dediğin gibi hiçbir zamanda bilemicez 🤷🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar