Sorum var Annisler??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,070 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler??
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
iyi gunler kızlar nasılsıniz ins iyisinizdr size bir sorum olacak fikrinize ihtiyacim var yardimci olur msnuz tuvaletten sonra akinti seklinde sari yesil karışımı akinti gibi birsey geliyor peceteye enfeksiyon mu sizce anneler bide bgun camasirim da islaniyor neden bilgisi olan var mi ayni durumda olan var mi neden olur acaba
İyi günler kuzum çok şükür iyiyim Allah razı olsun benimde sarı kokulu akıntım vardı doktoruma danıştım bana fitil verdi kullanıyorum şu an bakalım iyi gelicek mi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kuzum çok şükür iyiyim Allah razı olsun benimde sarı kokulu akıntım vardı doktoruma danıştım bana fitil verdi kullanıyorum şu an bakalım iyi gelicek mi
sana da cok gecmis olsun cnm o zmn sanırım gebelikte bu enfeksiyon sürekli olan birsey bana onceden fitil verdiler kullanmadim tedirgin oldum simdi ilacinu iciyorum bir kaç gündur bgun başladı o akıntı ile belim de agri dun biraz eşimle problemlerim oldu aslında hata cogunlukla bende ama gerildik üzüldüm agladim acaba psikoljik olarak mi erken dogum ihtimali düşünüyorum bilemedim bgun çokta duygusalim dundn dolayı sanırım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
sana da cok gecmis olsun cnm o zmn sanırım gebelikte bu enfeksiyon sürekli olan birsey bana onceden fitil verdiler kullanmadim tedirgin oldum simdi ilacinu iciyorum bir kaç gündur bgun başladı o akıntı ile belim de agri dun biraz eşimle problemlerim oldu aslında hata cogunlukla bende ama gerildik üzüldüm agladim acaba psikoljik olarak mi erken dogum ihtimali düşünüyorum bilemedim bgun çokta duygusalim dundn dolayı sanırım
Kuzum üzme kendini bebeğini düşün bende ilk gebeliğimde sıkıntılarım olmuştu kendimi çok üzdugum için doğumdan sonra sütüm gelmedi çok aç geliyordu kızım sadece 2 ay anne sütü içebilmisti sütüm kesildi sonra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
24+4 cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

cnm bu hafta kontrolüm vardi ztn gittim enfeksiyon dedi ilac vermisti ama ULTRACEF ismi hatta ilacin fakat bgun daha sık idrara cikiyorum ve her çıkmam da fena halde sıkışmış sekilde oluyorum sancim yok da bel ve rahim ağrım var yeşil renkli akinti da geliyor tedirgin oldum bende acaba enfeksiyon mu dökülüyor yoksa nişan denilen durum mu acaba bilgim yok ya😒😒
Canım nişan dedikleri kanlı oluyormuş sanırım henüz tam olarak bilmiyorum ama doktorum öyle dedi. Onun dışında sarı, yeşil veya kokulu her hangi bir şey enfeksiyon habercisiymiş sakın ilaçlarını aksatma Allah korusun erken doğuma kadar gidiyormuş bu. Sonra renksiz sıvı geliyorsa da doktorum idrar kaçırıyor olabilirsin demişti bana eğer hareket halindeyken oluyorsa sadece yani baskı altında filan. Eğer dedi suyun gelirse otururken veya yatarken de ıslanan gerek eğer bunlar yoksa panik yapma dedi 😊

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum üzme kendini bebeğini düşün bende ilk gebeliğimde sıkıntılarım olmuştu kendimi çok üzdugum için doğumdan sonra sütüm gelmedi çok aç geliyordu kızım sadece 2 ay anne sütü içebilmisti sütüm kesildi sonra
haklisin cnm sanirim artk uzulmeleri bırakmam lazim Allah in izni ilw de saglikla dünyaya gelirse yavrumuz ztn gebeliğim cok zor ve ağrılı geçiyor bide sütüm kesilirse yavrum cok zorlanır haklisin cnm benm cok tsk ederim 💗💗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım nişan dedikleri kanlı oluyormuş sanırım henüz tam olarak bilmiyorum ama doktorum öyle dedi. Onun dışında sarı, yeşil veya kokulu her hangi bir şey enfeksiyon habercisiymiş sakın ilaçlarını aksatma Allah korusun erken doğuma kadar gidiyormuş bu. Sonra renksiz sıvı geliyorsa da doktorum idrar kaçırıyor olabilirsin demişti bana eğer hareket halindeyken oluyorsa sadece yani baskı altında filan. Eğer dedi suyun gelirse otururken veya yatarken de ıslanan gerek eğer bunlar yoksa panik yapma dedi 😊
yaaa cok sagl cbm benim yaa icim cok rahatladı o zmn benimkisi enfeksiyondan cnm o kadar korkup uzulmeme gerek yok o zaman cok tsk ederim💗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
haklisin cnm sanirim artk uzulmeleri bırakmam lazim Allah in izni ilw de saglikla dünyaya gelirse yavrumuz ztn gebeliğim cok zor ve ağrılı geçiyor bide sütüm kesilirse yavrum cok zorlanır haklisin cnm benm cok tsk ederim 💗💗
Rica ederim kuzum İlk çocuk mu

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum İlk çocuk mu
yok cnm 3. fakat digerlerinde cok küçüktüm bide bu ikinci evliliğim onun ilk yani cnm bu yuzdwn de cok tedirgin oluyorum sanki ilk gebeligimmis gibiyim diğerlerinde bunlarin hiçbirini yasamamistim hastaneye bile götürülmuyordum doguma zor gitmistim yani cnm o yüzden cogu şeyden bilgim yok malesef ama sizler guzel anneler sayesinde tecrube ve bilgi ediniyorum içim rahatlıyor valla sagolun💗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
yok cnm 3. fakat digerlerinde cok küçüktüm bide bu ikinci evliliğim onun ilk yani cnm bu yuzdwn de cok tedirgin oluyorum sanki ilk gebeligimmis gibiyim diğerlerinde bunlarin hiçbirini yasamamistim hastaneye bile götürülmuyordum doguma zor gitmistim yani cnm o yüzden cogu şeyden bilgim yok malesef ama sizler guzel anneler sayesinde tecrube ve bilgi ediniyorum içim rahatlıyor valla sagolun💗
Rica ederim kuzum bebek evin neşesidir gelince hersey yoluna girer huzur getirir inşallah size

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar