Sorum var Annisler??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,083 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler??
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bütün belirtiler görülmüyor maalesef kuzum bende sadece kasık ağrısı ile gitmiştim enfeksiyon çıkmıştı. Bol bol su içmeye özen göster ilerleyen zamanlarda daha Zor oluyor emin ol
aynen cnm ya sukur ilaclarimi flan duzenli iciyorum suyu ztn sürekli vazgecilmezim benim resmen ama napalim dogum olup bebisimizi elimize alana kadar böyle mecbur cnm cok sagl cnn💗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
aynen cnm ya sukur ilaclarimi flan duzenli iciyorum suyu ztn sürekli vazgecilmezim benim resmen ama napalim dogum olup bebisimizi elimize alana kadar böyle mecbur cnm cok sagl cnn💗
Aynen öyle bebişlerimizi sağ salim kucağımıza aldığımız zaman Allah'ın izniyle hiçbir sıkıntı kalmaz inşallah kuzum. Şimdilik biraz daha sabır 🥰

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kokusuz sarı akıntı da enfeksiyon mu acaba evlendim evleneli geçmedi ne fıtil ne başka bişi Care etmedi yanma ağrı sızlama falan yok ama sebebi ney bilmiyorum Dr sormayı hep unutuyorum 😎
aynen cnm enfeksiyon ayagini belini usutmeden oluyor o genelde yada iliski yönüyle geciyor ama doktora danismani tavsiye ederim ilerde daha kotu şeylere sebep veriyor helede cocuk varsa ilaç kullanmalisin cnm

A

Adsız anne adayı

Guest
Belim hep üşüyor afedersin balgam eksik olmuyo nasıl beceriyorum bilmiyorum bı sıcak bı soğuk orta yolu bulamadım 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar