Sorum var Annisler 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler 😔😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Slm yakşamlar annisler nasılsıniz size bir sorum olacak normal doğumdan sonra baş ağrısı ve sol kol ile göğüs ağrısı yaşayan var mı baş ağrısından duramıyorum çivi çakılıyor sanki yaa annisler normal mi hepsi
Bence uykusuz kalıyorsan ondan da olabilir baş ağrısı çünkü çevremde hiç duymadım ama sezeryan olan arkadaşlarım baş ağrısı konusundan baya muzdaripti. Hasta olmayasın bence bir doktora görün yinede çok geçmiş olsun canım 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Slm yakşamlar annisler nasılsıniz size bir sorum olacak normal doğumdan sonra baş ağrısı ve sol kol ile göğüs ağrısı yaşayan var mı baş ağrısından duramıyorum çivi çakılıyor sanki yaa annisler normal mi hepsi
Geçmiş olsun kuzum da acaba hasta mı oldun ki normsl doğumda buna benzer şikayetler hiç duymadım

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bence uykusuz kalıyorsan ondan da olabilir baş ağrısı çünkü çevremde hiç duymadım ama sezeryan olan arkadaşlarım baş ağrısı konusundan baya muzdaripti. Hasta olmayasın bence bir doktora görün yinede çok geçmiş olsun canım 🙏🙏
Haklisin kuzum ya hangi polikinlige gözüksem acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun kuzum da acaba hasta mı oldun ki normsl doğumda buna benzer şikayetler hiç duymadım
Baş ağrısından nasıl bi hastalık olabilir ki kuzum ya

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Haklisin kuzum ya hangi polikinlige gözüksem acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baş ağrısından nasıl bi hastalık olabilir ki kuzum ya
Göğsün kolun falan da ağrıyor ya bence bir sağlık ocağına git doktoruna söyle durumunu göğsünü dinlesin ama bence bebeği emziriyorsun bu ya kol ve göğüs bundan ağrıyor olabilir gibi bide uykusuzluk zaten vardır kesin buda baş ağrısı için birebir sebep ama sen yinede boşlama bir sağlık ocağına görün o zaten gerekirse şu bölüme git der sana 🤗 inşallah sıkıntı çıkmaz ve hemen iyi olursun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum kıyamam ya çok mu uykusuz kalıyrosun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım havalar çok sıcak susuz kalma uykusuzluk yorgunlukta baş ağrısı yapar. Dayanılmayacak gibiyse sadece parol içebilirsin. Geçmiş olsun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende normal doğum yapdlm ama öyle bir şikayetim olmadı belki gece cok uykusuz kalıyorsun cok yoruluyosun onun içinde ola bilir ama için rahat etmesi için isdersen bir doktora görün cok gecmiş olsun canım 🤲🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar