Aptamil devam sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Aptamil devam sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,268 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aptamil devam sütü
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sade süt verir isen kabızlık yapıyor ama su ile yarı yarıya karıştırıp verirsen sorun olmaz her gün bir kaşık zeytinyağı da veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kabızlık dan bahsediyor arkadaş herhalde canım
gabizlik ola bilir dogru soyluyorsun

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
kiz 1 yasli bebegne ne gaz yapmasi yapmaz
😅😅Hm anladım

Sade süt verir isen kabızlık yapıyor ama su ile yarı yarıya karıştırıp verirsen sorun olmaz her gün bir kaşık zeytinyağı da veriyorum

Kabızlık dan bahsediyor arkadaş herhalde canım
Hm anladım canım öyle yaparım yerinde de durmuyor oğlum kilo da alması yavaşladı belki bu işe yarar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mrb kızlar bugün a101 de Aptamil devam sütü vardı uygundu ondan aldım da ilk defa kullanacağım kullanan arkadaşlar varmı memnun musunuz anneler fikirlerinizi istiyorum
Kendi sütün varsa yetiyordur canım. Mamaya başlama. Ben ilk Aptamil le başladım doktorum tavsiye etti. İlk 3 ay kullandım ama hiç bir faydasıni görmedim ve gaz yaptı hipp organik combiotic mama ya geçtim ondan memnum kaldım. Ama süt varken bebeğin seni emsin faydası tartışılmaz.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kendi sütün varsa yetiyordur canım. Mamaya başlama. Ben ilk Aptamil le başladım doktorum tavsiye etti. İlk 3 ay kullandım ama hiç bir faydasıni görmedim ve gaz yaptı hipp organik combiotic mama ya geçtim ondan memnum kaldım. Ama süt varken bebeğin seni emsin faydası tartışılmaz.
Sütüm az geliyor yani gece yatarken bir öğün versem en azından yine yeter bence peki sizin bebeğiniz şuan kaç yaşında benim bebeğim 1 yaşında

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bencede👏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar