Aptamil devam sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Aptamil devam sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,282 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aptamil devam sütü
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İade edicem geri eşim e söyledim biraz kızdı ama niye aldın felan diyede işte
Canım benim bak benim sütüm gerçekten azdı kilosu düşüktü istemeyerek mamaya başladım doktorumuz önerdi birde. Ağlayarak verdim o mamalar hangi marka olursa olsun hiç masum değil. Ek gıdaya geçince kilosu toparlanınca da hemen bıraktım yavrun 1 yaşında senle oturup yemek yiyordur. Büyümüş artık hiç mamaya bulaşma gece mamaları var irmikle cici bebe ile sütü de karıştırıp verebilirsin. Mamaya başlama canım benim♥️

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar bugün a101 de Aptamil devam sütü vardı uygundu ondan aldım da ilk defa kullanacağım kullanan arkadaşlar varmı memnun musunuz anneler fikirlerinizi istiyorum
Ben kullanıyorum canım memnunum ama Aptamil conformil kullandim hep oğlum 6 aylık oldu şimdi normal aptamile donduk gaz yapmadın sma almisdim mahvetti çocuğu hem gaz hem alerji yapdi her mama farklı aksettiriyo bebeklere bana yarayan sana yaramayabilir tabi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Erkek Milleti diye boşuna demiyorlar işte😅😅😅🤭🤭
😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kullanıyorum canım memnunum ama Aptamil conformil kullandim hep oğlum 6 aylık oldu şimdi normal aptamile donduk gaz yapmadın sma almisdim mahvetti çocuğu hem gaz hem alerji yapdi her mama farklı aksettiriyo bebeklere bana yarayan sana yaramayabilir tabi
İade için gönderdim benim yeğenleri m de kötü etki yapmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İade için gönderdim benim yeğenleri m de kötü etki yapmış
Canım benim bak benim sütüm gerçekten azdı kilosu düşüktü istemeyerek mamaya başladım doktorumuz önerdi birde. Ağlayarak verdim o mamalar hangi marka olursa olsun hiç masum değil. Ek gıdaya geçince kilosu toparlanınca da hemen bıraktım yavrun 1 yaşında senle oturup yemek yiyordur. Büyümüş artık hiç mamaya bulaşma gece mamaları var irmikle cici bebe ile sütü de karıştırıp verebilirsin. Mamaya başlama canım benim♥️
Herşeyi yiyor şükür bende geri iade için gönderdim doğru diyorsunuz gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar