Sorum var Arkadaşlar bir sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Arkadaşlar bir sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar bir sorum olacak
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Götür canım götür en azından ciğere inmiş mi inmemiş mi bak bizim hava makinesi evde ben böyle hasta olacağımı bilseydim ilk onu getirirdim 🤦🏻‍♀️
Aynen cnm ya sen nasılsın doğum için gün verildi mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Götür canım götür en azından ciğere inmiş mi inmemiş mi bak bizim hava makinesi evde ben böyle hasta olacağımı bilseydim ilk onu getirirdim 🤦🏻‍♀️
Cnm birde benim ağzım çok kuruyor acaba insülin felan olmaz demi ya bir ara yüksekti ben de de

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm ya sen nasılsın doğum için gün verildi mi

Cnm birde benim ağzım çok kuruyor acaba insülin felan olmaz demi ya bir ara yüksekti ben de de
Yok kuzum o bende de oluyor ama şükür yok öyle bir şey . Havalardandır büyük ihtimalle. Gün daha verilmedi canım sadece 39. Haftanın içinde sezaryana alacağız dedi doktor oda 20 ile 30 arasına denk geliyor nisanın . Çarşamba günü kontrol var 35 haftalık oluyorum ondan 2 hafta sonra 37 de anestezi için gideceğim o gün gün verilecek

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok kuzum o bende de oluyor ama şükür yok öyle bir şey . Havalardandır büyük ihtimalle. Gün daha verilmedi canım sadece 39. Haftanın içinde sezaryana alacağız dedi doktor oda 20 ile 30 arasına denk geliyor nisanın . Çarşamba günü kontrol var 35 haftalık oluyorum ondan 2 hafta sonra 37 de anestezi için gideceğim o gün gün verilecek
Yani Nisan sonu 26 si filan Ayşenur az kalmış yaa🥰🥰

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hm anladım cnm hayırlısı olsun şuan annende mi kalıyorsun orda mi doğum yapacaksın en son sanki öyle diyordun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani Nisan sonu 26 si filan Ayşenur az kalmış yaa🥰🥰
Evet kuzum . Az kaldı şükür ki 🙏🏻

Hm anladım cnm hayırlısı olsun şuan annende mi kalıyorsun orda mi doğum yapacaksın en son sanki öyle diyordun
Evet canım annemdeyim Kayrayı da burda doğurdum dedim bu miniğim abisinden neyi eksik 😂😂 oda burda doğsun

23 Nisan yap.bence çocuk bayramında ne güzel benim kızım da normalde 23 Nisan da doğacaktı 23 Mart'ta doğdu erken geldi ☺️
Hayırlı kuzum bakalım bana kalsa ben bir hafta daha bekletsin kayranın doğum gününde doğurayım diyorum ama işte bakalım 😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum . Az kaldı şükür ki 🙏🏻

Evet canım annemdeyim Kayrayı da burda doğurdum dedim bu miniğim abisinden neyi eksik 😂😂 oda burda doğsun

Hayırlı kuzum bakalım bana kalsa ben bir hafta daha bekletsin kayranın doğum gününde doğurayım diyorum ama işte bakalım 😂😂
Ay hadi İnşallah cnm hayırlısı ile gelsin 😂😂aynen annesi ne olacak

Tüm sayfalar yüklendi.